Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Оренда офиса в центрі Києва. Пропозиція оренди офисав центральному, діловому районі столиці

При розгляді величезної кількості пропозицій по оренді офісу в Києві важливо розуміти, які критерії майбутнього офісу є для Вас пріоритетними.

Снять офис в БЦ Леонардо

Бізнес центр Леонардо, вул. Б.Хмельницкого, 19-21

Крім локації майбутнього офісу, розташування бізнес центру в очікуваному районі, вартості оренди офісного приміщення, є й інші важливі моменти. При пошуку необхідного офісного простору варто врахувати ще ряд факторів, що впливатимуть в підсумку на ваш вибір:

  • Оренда офіса з ремонтом, офіс готовий до в'їзду.

Багато компаній шукають вже готовий для роботи офіс, або ж офіс, який вимагає мінімальних витрат на косметичний ремонт.

аренда офиса в центре Киева

Бізнес центр Євразія, оренда офіса по вул. Жилянська

При обмежених термінах переїзду в новий офіс краще зупинити свій вибір на пропозиціях оренди вже зарекомендувавших себе бізнес центрів, таких як Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 19-21, Софія, пер. Рильський, 6, Парус, вул. Мечнікова, 2, Євразія, вул. Жилянська, 75, Капітал, вул. Велика Васильківська, 100.

Якщо компанія завчасно приступає до пошуку нового офісного приміщення, то можна скористатися опцією керуючих компаній нових бізнес центрів - здійснення ремонту офісних приміщень «під орендаря». Залежно від складності рішення офісного простору приміщення може бути реалізовано під клієнта за рахунок керуючої компанії повністю або з пайовою участю орендаря. У такому випадку варто звернути увагу на такі об'єкти як бізнес центри Astarta (Астарта), вул. Ярославськая, 58; Senator (Сенатор), вул. Московська, 32/2, Володимирський, вул. П. Сагайдачного, 11.

  • Оренда офісу з гарною транспортною доступністю.

Для більшості компаній одним з важливих чинників є розташування офісу у пішії доступності від станції метро, або наявність великого потоку громадського транспорту поблизу офісного центру.

аренда офиса в центре Киева

Бізнес центр Гуллівер, Спортивна площа

Як для співробітників компанії, так і для відвідувачів, гостей компанії, важливо щоб в бізнес центр, в якому знаходиться ваш офіс, можна було дістатися з мінімальними тимчасовими витратами. У число бізнес центрів, розташованих поруч з вузловими станціями метро в центрі Києва, входять Гуллівер, Спортивна площа 1, Horizon Office Towers, вул. Шовковична, 42-44, Dynasty (Дінастія) вул. Антоновича, 46.

  • Оренда офіса великої площі.

Для компаній з великим штатом співробітників, від 100 і більше осіб, потрібно офісне приміщення великої площі, простір якої від одного до декількох поверхів.

З огляду на сприятливі перспективи розвитку компанії, багато орендарів розглядають пропозиції по оренді офісу з можливістю розширення орендованих приміщень. У такому випадку відмінним вибором для розміщення офісу стануть нові масштабні об'єкти, в числі яких Торонто-Київ, вул. Велика Васильківська ,100, IQ Business Center, вул. Болсунівська, 13-15, Silver Breeze, пр. П. Тичини, 1в.

аренда офиса в центре Киева

Оренда офіса вул. Велика Васильківська, 100

Оренда офіса в Києві представлена різними об'єктами: від невеликих бутикових форматів, до масштабних бізнес центрів, оснащених з урахуванням сучасних інноваційних технологій. Для кожної компанії оренда офісу - важлива складова успішного ведення бізнесу.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.