Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам

Оренда офісів у Києві

A-OFFICE — сервіс з відкритою базою офісних пропозицій

A-OFFICE - безкоштовний сервіс з відкритою базою офісних пропозицій по оренді та продажу у всіх бізнес центрах і окремих будинках, офісних особняках м.Києва.

Ми надаємо послуги без зобов'язань з Вашого боку. Агентську комісію Ви нам так само не сплачуєте. Наші послуги оплачують власники об'єктів. На а-оffice.com.ua Ви зможете самостійно знайти офіс в оренду, який сподобається вам по дизайну, географічному положенню, вартості, класу і домовиться про перегляд, або зателефонувати нам і ми підготуємо для Вас пропозицію, а так само за вашим бажанням надасть довідки по ціновій політиці на ринку.

Рекомендуємо розглянути
Наші клієнти
Останні статті
Бізнес центри Києва

A-OFFICE - безкоштовний сервіс з відкритою базою офісних пропозицій по оренді та продажу у всіх бізнес центрах і окремих будинках, офісних особняках м.Києва.

Залиште заявку на відбір пропозицій

A-OFFICE – сервіс з відкритою базою офісів для оренди у всіх БЦ і окремо розташованих спорудах, офісних особняків в столиці. На сайті можна самостійно підібрати офіс в оренду, який підійде за ціною, місцем розташування, дизайну і класу. Співробітники компанії домовляться про перегляд об'єкта, нададуть інформацію щодо цінової політики на ринку оренди нерухомості в Києві.

Переваги нашого сервісу з оренди офісу в Києві

Сайт надає безкоштовно та повну інформацію що до офісної нерухомості Києва. У каталозі розміщені всі бізнес-центри «А», «В +», «В», «С» - класу, офісні приміщення та окремо розташовані споруди. До кожного об'єкту додатково представлена ​​докладна інформація, фото, опис, умови оренди, інженерно-технічні характеристики, планування будівлі і території. Це дозволить підприємцям, що шукають оренду під офіс, швидко знайти підходящий варіант.

До плюсів співпраці з A-OFFICE можна віднести:

 • Отримання комплексних послуг.
 • Співпраця з досвідченими фахівцями на київському ринку офісної нерухомості.
 • Великий вибір об'єктів, так як сервіс працює з основними власниками офісної нерухомості в Україні.
 • Постійне оновлення бази даних.
 • Отримання консультацій за договірними умовами і ціновій політиці, аналітичний огляд ринку, прогноз його розвитку.
 • Експертиза в області консалтингу та девелопменту.

На сайті немає жодної пропозиції по оренді офісу від власника, за яке доведеться платити комісійні посередникам. Всі дані про оренду комерційної нерухомості уточнюються нашим інформаційним центром.

Зручність пошуку офісів для оренди на сервісі

Знайти відповідний об'єкт на сайті максимально просто. Досить вказати критерії пошуку, як, наприклад, оренда офісу не в центральних районах або в центрі столиці, стан об'єкта. Є чіткі градації по районам, класам і типам приміщень. Можна не тільки вибрати відповідний район аж до вулиці, а й вказати прийнятну площа будівлі, окремих офісів.

Приватні офіси, БЦ, нежитловий фонд - необхідно поставити галочки в потрібних місцях, щоб отримати вичерпну інформацію. Легко самостійно взяти в оренду офіс в Києві без посередників, просто чітко задайте умови пошуку.

Як ми працюємо з клієнтами

Наш сервіс A-OFFICE намагається дотримуватися головного правила - відсутність посередників. Прибираючи з ланцюжка «власник офісу» - «посередник» - «орендар» зайву ланку, можна заощадити значну кількість коштів. Саме тому нашій компанії довіряють пошук офісних приміщень велика частина іноземних і українських організацій. Форма вибірки приміщень створена таким чином, щоб кожен бажаючий зміг зручно відшукати потрібний об'єкт в конкретному регіоні або районі Києва.

Якщо ви не впевнені у пошуком комерційної нерухомості, не знаєте, які параметри задати для оренди офісу в Києві, то телефонуйте нашим фахівцям. Вони нададуть розгорнуті дані по тих об'єктах, які вам підійдуть. Головне - чітко роз'яснити оператору вимоги вашого бізнесу.

Як працює наш ресурс:

 1. На порталі вказані офіси без комісії. Не платите сервісу ні копійки.
 2. Необхідно вибрати всі привабливі варіанти, а після зв'язатися з нашим фахівцем. Він допоможе організувати для Вас перегляд офісів.
 3. Коли немає часу на вибірку інформації, можна довірити це нашому менеджеру. Той протягом дня підготує пропозиції по вашому запиту, позначить найвигідніші пропозиції на київському ринку.
 4. Ми надаємо юридичні консультації, аналітичні вибірки та довідки по ситуації на ринку, підкажемо, як отримати в оренду офіс в столиці.

Платити за пошук пропозицій з оренди офісів в Києві не доведеться. Брокеридж бере на себе власник комерційної нерухомості. Орендар сплачує тільки суму, зазначену в договорі оренди. Надаємо безкоштовно додаткові послуги, як підготовка планувальних рішень або розсадження співробітників в приміщенні.

Якщо потрібно відремонтувати офіс в столиці, продумати креативний дизайн, організувати переїзд, ми готові допомогти. Ці послуги входять в додатковий прайс A-OFFICE. Вартість обговорюється окремо.

Часті питання по оренді офісів в Києві

 1. Як часто оновлюється інформація на сайті сервісу A-OFFICE?

  • Кожен день. Ми намагаємося, щоб у нашому каталозі була лише актуальна інформація для клієнтів. Дата поновлення даних видно на сторінці кожного офісу / БЦ, в категорії вільні офіси.
 2. Чим відрізняється «сервіс» від «агентства нерухомості»?

  • A-OFFICE - каталог з відкритою базою офісних приміщень в оренду. За допомогою сайту можна самим знайти позицію об'єкта, по телефону домовитися про перегляд приміщення. Посередників в даному випадку немає, платити відсотки або комісію нікому не потрібно.
 3. Хто платить за послуги сервісу?

  • Ми надаємо послуги без зобов'язань з боку клієнта. Агентську комісію за успішну операцію з оренди офісу в центрі і інших районах міста платять власники об'єктів.
Читати далі
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.