Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Оренда офісу в бізнес центрі Торонто Київ
Feb
23

Оренда офісу в бізнес центрі Торонто Київ

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості
БЦ Торонто Киев, ул.Большая Васильковская,

Торонто Київ, вул. Велика Васильківська,100

Бізнес центр Торонто Київ — один з відомих бізнес центрів столиці. Масштабність комплексу, архітектура, розташування, гнучкі планувальні рішення - все що шукає вимогливий орендар для організації кращого офісу своєї компанії.

У бізнес центрі Торонто-Київ у вас є можливість оренди автономного офісу як невеликого формату, від 100 кв.м, так і офісного простору на кілька тисяч квадратних метрів. Залежно від ваших очікувань, вам запропонують зняти офіс на верхніх поверхах, з терасою, або ж офіс з великими панорамними вікнами.

 

видовой офис с большими окнами в пол

Торонто Киев, видовой офіс з вікнами на всю висоту приміщення

Розглядаючи численні пропозиції по оренді офісу в центрі Києва варто врахувати ряд інших важливих чинників:

  • можливість довгострокової оренди, від 5-7 років і більше

Практика довгострокових контрактів з оренди офісу частіше застосовується у міжнародних компаній. Такий підхід цілком виправданий - в даному випадку формуючи бюджет компанії на кілька років вперед, у вас вже є чіткі показники на статтю витрат по оренді офісу.

  • можливість розширення орендованих площ в одному бізнес центрі

З розвитком нових напрямків бізнесу, розширенням штату співробітників, часто виникає необхідність оренди додаткових офісних приміщень. У великому бізнес центрі значно вищі шанси орендувати додаткові офісні приміщення в рамках одного об'єкта: одні компанії розширюються, інші - навпаки, зменшують свої ресурси.

  • розвинена інфраструктура центру

Чекаючи приїзду партнерів, гостей важливо забезпечити їх перебування комфортним і максимально наближеним до офісу. Що входить в структуру комплексу Торонто Київ готель Holiday Inn Kiev - запропонує різні варіанти номерів для проживання.

аренда офиса улица Красноармейская,Торонто Киев

Торонто Київ, одна з вхідних груп бізнес центру

Бізнес центр Торонто Київ - розташований в діловому центрі Києва. Найближче оточення складають культурні та освітні установи, бізнес центри, ресторани, кафе та інші заклади соціального і громадського значень.

Орендарі бізнес центру Торонто Київ гідно оцінять транспортну доступність об'єкта, забезпечений під'їзд з вул. Велика Васильківська, вул. Антоновича, зручне сполучення як в сторону аеропорту Київ (Жуляни), так і на Лівий берег в бік аеропорту Бориспіль. В рівній мірі пішої доступності знаходяться станція метро Олімпійська і станція метро Палац Україна.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.