Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Оренда офісу на правому березі Києва
May
20

Оренда офісу на правому березі Києва

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості

Великий і середній бізнес неможливий без організації робочого офісного простору. Оптимальний варіант - оренда приміщення без посередника. Це набагато зручніше і вигідніше, ніж покупка нерухомості. У Києві на правому березі є маса пропозицій від БЦ. Щоб вибрати підходящий варіант, потрібно врахувати ряд факторів - ціна за квадратний метр, клас об'єкта, загальна площа, район, технічна інформація.

Ціни на оренду офісу на Правом березі Києва

Бізнес центри просять за 1м2 нерухомості класу «А» 20-30 доларів, з експлуатаційним платежем 6 доларів. Приміщення класу "B" здаються по 12-16 доларів, класу «B +» - до 20 доларів за квадрат, класу «С» - від 10 до 19 доларів. Ціни також коливаються в залежності від локації офісної будівлі. Чим ближче до центру міста, тим дорожче.

Наприклад, вартість оренди офісу класу «С» в Шевченківському, Печерському або Солом'янському районі може бути більше вартості нерухомості класу «А» в Оболонському, Святошинському, Голосіївському районі.

Площа приміщень може коливатись від 100 до кількох тисяч квадратних метрів. Присвоюється клас кожному офісному об'єкту з урахуванням наступних параметрів - система життєзабезпечення, конструктивні особливості будівлі, безпека, інфраструктура, обробка, локація, спосіб управління будинком.

Процедура оформлення офісу

Оренда офісу на правому березі Києва передбачає попередній пошук відповідної нерухомості, огляд обраної будівлі, обговорення деталей угоди з власником (орендодавцем) та укладення договору з ним.

Процедуру оформлення можна провести без залучення агентств, якщо є вільний час на складання договору згідно з чинним законодавством. Якщо ж цього часу немає, можна довірити оформлення приміщення команді фахівців A-office.  

Переваги агентства

Оренда офісу в Києві на правому березі - це відповідальний крок. Агентство A-office спрощує цей процес, надаючи всім бажаючим відкритий доступ до орендних пропозицій різних бізнес центрів. Переваги використання сервісу:

  • не треба платити агентську комісію
  • база постійно оновлюється
  • можна побачити якісні фотографії фасаду будівлі і внутрішнього оздоблення
  • послуги надаються комплексно
  • зміни ринку відслідковуються щодня
  • можна скористатися допомогою фахівців, які добре знають ринок офісної нерухомості

Якщо необхідно зняти офіс в Києві (правий берег), то зверніть увагу на оголошення наступних БЦ, що знаходяться ближче до центру: М8, Стенд, Олімп, Арена Сіті, а також офісна будівля по вул. Жилянска.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.