Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Блог»Оренда офісу в Печерському районі Києва
снять офис в Печерском районе Киева

Оренда офісу в Печерському районі Києва

Печерський район столиці України є одним з найактивніших в діловому, державному і культурному значенні центрів Києва. Тут зосереджені основні центри громадських і соціальних програм життєдіяльності міста. Наявність великої кількості банківських відділень, страхових представництв, юридичних компаній та нотаріальних кантор, закладів сектора послуг, таких як ресторани, кафе, спортивні комплекси - сприяє привабливості Печерського району для розміщення офісу компанії будь- якої сфери діяльності. Важливим фактором при виборі вдалою локації, де оренда офісу була б зручна для всіх співробітників, є транспортна доступність. У Печерському районі проходять вузлові (пересадочні) станції метро, ​​що дозволяє швидко приїхати з будь-якої частини міста за потрібною адресою, а також великий трафік наземного міського транспорту. 

Бизнес центр класса А - Senator

Бізнес центр класа А — Senator

Бізнес центри Печерського района: де можлива оренда офісу !?

Оренда офісу з панорамним видом

На сьогоднішній день одними з найновіших і престижних об'єктів є бізнес центр Сенатор (Senator) вул. Московська, 32/2 та IQ business center по вул.Болсунівська, 13-15. Обидва об'єкти відрізняються монументальністю архітектури будівель, стильним дизайнерським рішенням інтер'єрів, впровадженням сучасних технологій в системах життєзабезпечення комплексів.

Оренда офіса у бізнес центрі класа А, до яких відносяться бізнес центри Senator і IQ - це прагнення компаній йти вперед, можливо і випереджаючи час. До числа компаній - орендарів таких бізнес центрів відносяться світові корпорації, міжнародні представництва, IT - компанії, аграрні і промислові холдинги, дизайнерські та архітектурні бюро, юридичні та фінансові групи.

Аренда офиса с ремонтом в бизнес центре Парус

Оренда офісу з ремонтом в бізнес центрі Парус

Сучасні офіси з панорамним видом Києва можна зняти в бізнес центрі Парус, вул. Мечникова, 2 та в бізнес центрі Гуллівер, Спортивна площа, 1 А. До вибору клієнтів в бізнес центрах можлива оренда офісу з ремонтом, або офісу без обробки, з можливістю втілити офіс за індивідуальним дизайн-проекту, зняти офіс відкритого планування (open space), і невеликі приміщення кабінетної планування.

У число відомих бізнес центрів Печерського району, які користуються популярність серед орендарів офісів, входять бізнес центр Царський, по вул. Старонаводницька, 13, Арена Сіті та Мандарин Плаза по вул. Бассейній, Капітал по вул. Велика Васильківська, 77А, Horizon Office Towers по вул. Шовковична, 42-44, Європа на пров. Музейний, 4, бізнес центр Хрещатик Плаза по вул. Хрещатик, 19, бізнес центр Рубін, Меркс по вул. Лейпцигська та ін.

Написати коментар
Район міста
 
Площа (м2)
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Станція метро
 
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.