Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Модні тенденції на ринку офісів Києва
Feb
2

Модні тенденції на ринку офісів Києва

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості

Вибір офісу-важлива складова функціонування компанії, офіс - як вітрина бізнесу. Інтер'єр стимулює креатив співробітників, сміливість рішень, динаміку і силу духу, створює образ компанії у клієнта.

Найпопулярніший запит по оренді офісів в Києві на сьогоднішній день — це оренда офісів — лофт. Як і раніше, для компаній пріоритетними залишаються пропозиції оренди офісів максимально наближених до центру районах або оренда офісу біля станцій метро. Відсутність завидного розташування, може компенсувати велика парковка, розвинена інфраструктура об'єкту і його ергономічність.

Що ми розуміємо під значенням лофт-офіс

Стиль лофт (Loft) як різновид оформлення інтер'єру, бере свій початок в середині ХХ століття. На початку століття "лофт" - це занедбані, промислові об'єкти, переобладнані в недорогі комерційні площі. Сьогодні все частіше оформлення офісу в стилі лофт можна зустріти в сучасних бізнес центрах.

аренда офиса на Подоле

Офіс у стилі лофт в бізнес центрі Булгаков

Основна відмінна риса лофт приміщень - відчуття індустріального простору: велика просторе приміщення, високі стелі, панорамні вікна, груба обробка стін, стелі та підлоги, збереження видимими габаритних елементів і комунікацій, таких як вентиляційні короба, трубопроводи, балки.

Деякі власники офісних об'єктів співпрацюють з відмінними дизайнерськими бюро і готові спільно з орендарями створювати креативні офісні простори. Вміле зонування приміщень, правильно підібрані предмети меблів і елементи декору, якісне освітлення простору - підтвердить універсальність стилю лофт, в якому можна втілити найнесподіваніші рішення.

Офіси в стилі лофт в Києві

Сучасні офіси в стилі лофт - це офіси з шиком, але без пафосу.

Ми проаналізували декілька офісних об'єктів в стилі лофт і об'єкти, в яких даний стиль можна впровадити. Проаналізуємо кілька пропозицій.

Офіси Loft з високими стелями, від 4 метрів і більше

Діловий центр Лагода, вул. Польова, 21

Лофт-офис, Лагода

Лофт-офіс, діловий центр Лагода

Бізнес центр складається з декількох корпусів, організованих в єдиному комплексі, з розвиненою інфраструктурою, що включає конференц-сервіс, паркінг, зону барбекю і кафе.

Велика частина офісних приміщень реалізована в лофт стилі: цегляна кладка стін, видимі балки, труби, реалізація освітлення приміщень доповнює загальну атмосферу.

Офісний центр Глубочицький, вул. Глубочицька 17 М

Один з корпусів бізнес центру має вигідні конструктивні особливості - приміщення з висотою стель від 6 метрів і більше. Великі вікна, величезна відкритий простір дозволять втілити в життя найсміливіші ідеї в оформленні офісу в стилі лофт.

Важливими перевагами бізнес центру є хороша транспортна доступність, близькість до станції метро, великий паркінг, а також унікальний для таких об'єктів концертний хол, яким можна скористатися для проведення конференц-заходів, презентацій або організації корпоративних зустрічей.

Офісний центр Маяк Вестдом, пр. Московський, 8

аренда офиса в стиле Loft

Приміщення в стилі Loft на Петрівці

Комплекс будівель адміністративного і промислового призначень, де можна зняти офіс класичного вигляду, або орендувати приміщення з високими стелями, і організувати модне офісний простір лофт з мінімальними вкладеннями.

Розвинений діловий район Петрівки, відмінна транспортна доступність, наявність станції метро в пішої доступності - переваги офісного центру Маяк Вестдом.

Офіси в стилі лофт в сучасних бізнес центрах

Бізнес центр Булгаков, вул. Нижній вал, 17

Невеликий бізнес центр на Подолі, в якому крім стандартних офісних приміщень за бажанням орендарів реалізовані офіси в стилі лофт. Стіни з видимою цегляною кладкою, візуально відкриті технологічні об'єкти, що проходять по стелі, оригінальне рішення освітлення - створюють неповторний вигляд офісу.

Бізнес центр Вест Сайд, вул. О. Теліги, 6

аренда офиса в стиле лофт

Лофт елементи, бізнес центр Вест Сайд

Офісний центр запам'ятовується вже тільки зовнішнім виглядом фасаду, хто хоч раз проїжджав по вул. Олени Теліги. Уже з порога центрального входу в діловий комплекс вас приємно здивує дружній індустріальний стиль інтер'єру.

Орендарю надається можливість спільно з керуючою компанією реалізувати офіс своєї мрії, найчастіше це офіс в стилі лофт.

Лофт офіс в бізнес центрах класу А

Бізнес центр Парус, вул. Мечникова, 2

Бізнес центр Парус - один з перших професійних офісних центрів Києва класу А. Незаперечною перевагою оренди офісу в бізнес центрі Парус є його розташування в самому центрі Києва, пішохідна доступність до кількох станцій метро, відмінні видові характеристики, що забезпечують великі панорамні вікна.

Все частіше сучасні компанії реалізують офіс в стилі лофт, підкреслюючи не тільки статус, але і свою індивідуальність і непересічність.

Бізнес центр IQ, вул. Болсунівська, 13-15

Оренда офісу в бізнес центрі IQ (ай кью) для багатьох асоціюється з високим статусом. Фасад, інтер'єр, інфраструктура бізнес центру - з перших хвилин перебування в IQ business center ви відчуєте себе в унікальній діловому середовищі.

Офіси в стилі лофт, реалізовані в бізнес центрі IQ, доповнені ексклюзивними предметами меблів, декору - додасть вашому офісу елітної забарвлення.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.