Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Оренда офісу на етапі будівництва
Jul
13

Оренда офісу на етапі будівництва

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості
Бізнес Центр Глубочицький

Бізнес Центр Глубочицький

Успіх будь-якого бізнесу нерозривно пов'язаний з десятками різних факторів. Зручне розміщення співробітників компанії і низький рівень витрат позитивно позначаються на її розвитку. Існує досить вдалий спосіб, що дозволяє помітно скоротити витрати на утримання компанії. Це завчасна оренда офісного приміщення, про яку треба подбати ще на етапі будівництва. Такий підхід має чимало переваг, кожне з яких треба виділити особливо.

Чи вигідна оренда офісу на етапі будівництва

Почнемо з позиції забудовника, який прагне відразу після здачі об'єкта заповнити його орендарями. Непроста епідеміологічна ситуація ще багато років буде позначатися на ринку комерційної нерухомості, тому клієнт сміливо може розраховувати на солідні знижки при укладенні договору. Отже, які ж вигоди отримує потенційний орендар, який вирішив зняти приміщення під офіс ще на ранній стадії будівельних робіт:

  • Почнемо з того, що він отримує право вибору у вільній будівлі. Можна вибрати офіси з чудовими видовими характеристиками, врахувати розміщення супутніх об'єктів, близькість розташування кафе, тренажерних залів. Ви можете вибрати кращі місця для паркування і отримати інші бонуси в залежності від досягнутих домовленостей.
  • Не забудемо про економічну складову. Значно вигіднішою буде оренда офісу в Києві в тому випадку, коли укладається угода на кілька років. Ви можете знизити витрати на 15-20% в порівняння з підприємцями, що підписують угоду вже після остаточного завершення робіт.
  • Треба пам'ятати і про те, що новий об'єкт завжди краще старого зі зношеними комунікаціями. У вас не буде виникати проблем, пов'язаних з ізносом комунікацій. Свіжий ремонт і високий статус нового офісного центру підкреслюють благополучний імідж компанії.
  • Представники забудовника завжди лояльно ставляться до перших клієнтів, які бажають орендувати площу в новій будівлі. У ряді випадків вони готові піти назустріч багатьом побажанням.

Дійте без поспіху при оренді офісного приміщення

Не можна створити об'єктивне уявлення про поточну ситуацію в столиці на ринку нерухомості при відвідуванні тільки одного бізнес центру. Треба провести попередні переговори з кількома забудовниками. В такому випадку оренда приміщення під офіс дозволить вам заощадити. Пам'ятайте про це, шукаючи новий робочий простір для своїх фахівців. Як бачите, є досить простий і ефективний спосіб суттево зменшити витрати, зайнявши при цьому площу в престижному бізнес центрі.

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами і запропонують вигідні варіанти оренди !

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.