Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Оренда офісу на Лівому березі Києва
Jun
3

Оренда офісу на Лівому березі Києва

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості

Левобрежні райони Києва - це регіон столиці, розташований на лівому березі Дніпра. Саме тут зосереджена підприємницька сфера діяльності. Для багатьох напрямків бізнесу оренда приміщень на Лівому березі вигідніша (тут нерухомість дешевша) і просто доцільніше (через специфіку району надання послуг). Знайти відповідний для себе офіс ви можете в нашому каталозі бізнес центрів.

Ключові особливості Лівого берега Києва

Лівий берег столиці України складається всього з трьох районів: Деснянський (максимально віддалений), Дарницький і Дніпровський. Ще кілька років тому вони відрізнялися переважно житловими кварталами. Сьогодні ж кількість офісів на Лівому березі стрімко зростає. Зв'язати це можна з прийнятною вартістю нерухомості і достатньою кількістю вільних площ для зведення комерційних об'єктів.

Зацікавленість до офісних приміщень на лівобережжі серед бізнесменів постійно зростає (що пов'язано, зокрема, з почастішанням переїздів сюди жителів з центру Києва). А це означає, що зовсім скоро зняти офіс з актуальної сьогодні вартістю не вийде. Вартість оренди збільшується також стрімко, як і популярність району.

Класифікація офісів

На Лівому брегу столиці представляє підприємцям розширений вибір комерційної нерухомості. Тут представлені офісні приміщення всіх типів:

  • А (престижні офіси, які повністю відповідають західним стандартам і розташовані в нових будівлях);
  • В (менш престижні об'єкти, які також відповідають стандартам західних офісів і розташовуються або в нових будівлях, або в реконструйованих спорудах);
  • C (приміщення для невеликих фірм, відповідають вітчизняним стандартам);
  • D (старі об'єкти, які потребують капітального ремонту і не рекомендовані для використання в якості офісних приміщень).

Найбільш часто на зустрічаються об'єкти категорії В. При цьому в Дніпровському районі можна орендувати приміщення класу С і В + (вул. Володимира Сосюри, Дніпровська Набережна). Більш престижні об'єкти представляються рідко (через великий попит на них). Якщо ви знайшли в каталозі цікаву пропозицію по оренді офісу на Лівому березі, рекомендуємо не відкладати з підписанням договору.

Переваги оренди офісних приміщень на Лівому березі Києва

Головна перевага оренди комерційної нерухомості на Лівому березі - доступна ціна. Орендна ставка (за 1 кв.м) тут починається від 8 $ (за об'єкти категорії С) і від 10 $ (об'єкти класу В). Однак, ці цифри поступово збільшуються через стрімкий розвиток району.

Також перевагою оренди офісу на Лівому березі є його населення. Тут проживають, як люди поважного віку, так і молодь, що переїхала з інших регіонів. Різний віковий рівень і велика кількість жителів гарантують швидку заповненість робочіх місць.

Стрімко зростаюча конкуренція. Якщо центральна частина столиці вже добре розвинена і відрізняється високою конкуренцією, то її лівобережний район тільки стає на даний шлях. А це означає, якщо ви найближчим часом візьмете в оренду офіс в Києві Лівий берег, то в недалекому майбутньому ваша компанія може завоювати лідируючі позиції в регіоні (за рахунок того, що вона стояла «біля витоків розвитку бізнесу»).

Як орендувати об'єкт нерухомості через A-Office

Сервіс A-Office пропонує розширений список пропозицій по оренді офісу на Лівому березі безпосередньо від власника нерухомості (ви нічого не платите посередникам). Щоб зняти відповідне приміщення, вам необхідно виконати три простих кроки:

Вибір об'єкта (в загальному каталозі);
Вивчення особливостей (опис бізнес-центру, інфраструктури, ціна);
Зв'язок з менеджером (для обговорення деталей угоди).

Консультант оперативно відповість на вашу заявку, пояснить всі важливі моменти і допоможе зняти саме той офіс, який найкращим чином підходить для діяльності вашої компанії.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.