Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес центр НЕСТ

Бізнес центр НЕСТ

Київ, вулиця Василя Липківського, 45 З Київ, Україна
Орендна ставка: 10$
Клас офісу: C (Оренда)

Бізнес центр по вул. Василя Липківського, 45 З - це оренда офісу в бізнес центрі, розташованому безпосередньо на Солом'янській площі.

Фасадна будівля бізнес центру має хороше транспортне забезпечення, сусідство з такими структурами як Національна академія внутрішніх справ, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України - сприяють розвитку ділової інфраструктури району. Оренда офісу в Солом'янському районі Києва представлена ​​також пропозиціями в бізнес центрах Grand Step, вул. Польова, 24Д, Лагода, вул. Польова, 21, Ірва, вул. Радищева, 10/14, Horizon Park Business Center (вул.Амосова, 12), Домініон, вул. Ушинського, 40.

У бізнес центрі по вул. Урицького, 45 (вул. В. Липківського) вам запропонують оренду офісу з окремим входом, оренду офісу з ремонтом. При необхідності ви можете зняти офіс з меблями, готового до в'їзду вашої компанії.

Будівлю бізнес центру оснащено необхідними технічними та технологічними комунікаціями, забезпечена охоронна офісного центру, пожежна сигналізація, системи вентиляції та кондиціонування.

У бізнес центрі на вул.В. Липківського, 45 (вул. Урицького) передбачений великий паркінг, для орендарів офісного центру забезпечить необхідну кількість паркувальних місць.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Вокзальна, Політехнічний інститут
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 150.00; 198.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Василя Липківського, 45 З Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.