Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Оренда офісів»Бізнес-центр Valmi (Валми)

Бізнес-центр Valmi (Валми)

Київ, вулиця Новокостянтинівська, 13/10, Київ, Україна
Орендна ставка: 12$
Клас офісу: C (Оренда)

Valmi (Валми) - це оренда офісу в бізнес центрі, в районі Поділ і знаходиться по вул. Новокостянтинівська, 13/10 недалеко від станції метро Петрівка.

У бізнес центрі проведено високоякісний ремонт, сучасна внутрішня обробка, це створює оптимально комфортні умови для роботи і проведення ділових зустрічей. Для цих цілей в торговому залі розташована спеціально відведена зона для роботи з гостями, клієнтами та бізнес-партнерами. Є виставковий зал, в ньому величезні фасадні вікна, магазин, а також антресоль з приміщеннями для оренди офісу з наявною кухнею.

Офіси готові до в'їзду орендарів і ведення їх господарської діяльності. Будівлю бізнес центру оснащено всіма необхідними технічними та технологічними комунікаціями, забезпечено охороною бізнес центру, а також пожежною сигналізацією бізнес-центру. Охорона будівлі, а також всієї території постійна, комплексна, цілодобова.

У БЦ Валми - відмінна інфраструктура і комфортна транспортна розв'язка, яка дає можливість, при дорозі з активним транспортним рухом, розміщувати свою рекламу. Є автомобільна стоянка для гостей та ділових партнерів прямо перед бізнес-центром, а також місця для парковки у внутрішньому дворі, і спільна велика містка парковка. Прийнятна, конкурентна орендна ставка - є ще одною з істотних переваг для оренди офісу в бізнес-центрі Валми.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Печерська

Порівняйте пропозиції по оренді офісу в Києві:

оренда офісу в Подільський р-ні

оренда офісу біля ст.м. Печерська

Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Новокостянтинівська, 13/10, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.