Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » ОРЕНДА ОФІСУ БЕЗ РЕМОНТУ: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ !?
Mar
27

ОРЕНДА ОФІСУ БЕЗ РЕМОНТУ: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ !?

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості
оренда офісу біля метро шулявська

Бізнес центр Космополіт, вул. Вадима Гетьмана, 6

З появою нових об'єктів на ринку офісної нерухомості, орендарі розглядають пропозиції по оренді сучасних бізнес центрів з метою поліпшити офісний простір своєї компанії. Критерії та фактори, що впливають на рішення щодо пошуку нового офісу, дуже різні: одні компанії розширюються, і їм потрібно офіс набагато більшої площі; інші компанії розглядають пропозиції по оренді офісу з хорошим транспортним сполученням, ближче до станцій метро; іншим компаніям важливо мати хороші видові характеристики, що відкривають панораму столиці. Хтось шукає офіс подешевше, інші навпаки, розглядають в оренду офіс в центрі міста, в престижному бізнес центрі классу А, А+.

 

аренда офиса с видом на Днепр

Бізнес центр Silver Breeze, оренда офіса з видом на р. Дніпр

У нових бізнес центрах орендарям пропонують варіанти з оренди офісу без ремонту, в стані «після будівельників», або з базовим ремонтом, частіше це офіс в плануванні open space (відкритий простір).

У чому переваги такої пропозиції - оренда офісу без ремонту?

Одним з основних критеріїв вибору оренди приміщень без ремонту, є можливість реалізації офісу компанії за індивідуальним проектом, з урахуванням побажань по плануванню, зонування, стилю офісного простору. При розгляді пропозицій з оренди офісу без ремонту, вам надається можливість розробити свій неповторний дизайн офісного простору, будь-то офіс у стилі ЛОФТ, Hi-Tech, офіс в стилі Мінімалізм або Модерн, а може і сміливе рішення офісного простору з стилі Техно-Арт, з властивими йому неправильних форм обрисами і яскравими елементами декору.

Аренда офиса с панорамными окнами

Бізнес центр IQ, вул. Болсунівська, 13-15

Оренда офісу з панорамними вікнами

Іншим, істотним критерієм вибору на користь оренди офісу без ремонту, є вартість оренди. Найчастіше, компанія-орендар при бажанні зняти офіс без ремонту, може розраховувати на набагато вигідніше комерційні умови по оренді, ніж при оренді аналогічного офісу вже з ремонтом. Крім того, при оренді офісу в стані «після будівельників» орендарю нададуть орендні канікули, терміни яких сторони погоджують в індивідуальному порядку. Іноді керуючі компанії бізнес центрів пропонують виконати базовий ремонт під орендаря за свій рахунок або компенсувати частину витрат орендаря, вступаючи в пайову участь з ремонту приміщень.

Існує багато варіантів співпраці орендарів і керуючих компаній бізнес центрів. Головне обидва учасники при цьому виграють: бізнес центр наповнюється новими орендарями, а компанії в свою чергу отримують офіс відповідає всім вимогам і побажанням ефективного і комфортного робочого простору.

Варто зауважити, що така тенденція, оренда офісу без обробки, частіше має інтерес у великих компаній, великих корпорацій і міжнародних представництв. Дотримуючись свого корпоративного стилю такі підприємства з легкість можуть відтворити офіс за індивідуальним проектом в нових бізнес центрах, при цьому забезпечивши перебування компанії в сучасному діловому центрі, на вигідних умовах оренди.

Бізнес центр Глибочицька, оренда офісу з високими стелями

Часто компанія, яка орендує площу поверху, в сучасних бізнес центрах це площа 1000 -2000 кв.м, а то і кілька поверхів, може отримати бонус від керуючої компанії. У різних бізнес центрах у вигляді бонусу може виступати оренда офісу з панорамними вікнами, звідки відривається чудовий вид на місто, або ж оренда офіса з терасою,

де можна обладнати зону відпочинку або місце проведення неформальних зустрічей. При оренді великих площ бізнес центрів, що займають кілька поверхів, можна претендувати на більш лояльні комерційні умови оренди.

Вибір завжди за Вами. Бажаємо вдалих проектів і нехай оренда офіса в Києві сприяє зростанню вашої компанії.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.