Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Блог»Типи систем вентиляції та кондиціонування в залежності від класу бізнес центру

Рівень забезпечення офісного приміщення системами вентиляції і кондиціонування виконується з урахуванням класу бізнес центру (А, В +, B і C) і нормативних вимог.

Особливості кліматичних систем в залежності від класу Бізнес Центру.

У бізнес центрах класу А встановлюються повністю контрольовані системи життєзабезпечення, що працюють в автоматичному режимі. З їх допомогою вдається підтримувати постійну вологість і температуру. Йдеться про двох-і чотиритрубний фанкойли.

Це тепловентилятори з вбудованим лотком, що працюють на воді. Вони збирають вологу з офісного повітря, конденсують її і накопичують у себе в лотках. Деякі моделі не мають накопичувачів, тому інженери виводять трубки на вулицю, щоб конденсат через них залишав приміщення.

У бізнес центрах класу B встановлюються вентилюючі системи з опцією нагріву, рекуперації та охолодження надходить свіжого повітря. Наприклад, монтують чиллер-фанкойли.

Це багатозональні централізовані системи, роль теплоносія в яких виконує розчин етиленгліколю або звичайна вода. Рідина циркулює по канальних трубках під певним тиском.

В бизнес центрах класса С монтируются сплит-системы или механизмы предварительного охлаждения воздуха. Их основные преимущества:

  • невелика витрата електроенергії;
  • безшумна робота;
  • можливість об'єднання різних внутрішніх блоків;
  • опція вибору відповідного мікроклімату для кожного приміщення;
  • простота обслуговування.

Перед установкою кліматичних пристроїв в бізнес центрах будь-якого класу потрібно виконати нормативні розрахунки. Вони дозволяють визначити необхідний обсяг припливу і витяжки повітря в годину.

Також з їх допомогою формується точну кількість блоків кондиціонування і вентиляції, з'ясовується кратність повітрообміну, встановлюється необхідна теплова потужність фанкойлів, визначається загальна кількість пультів управління.

Приклади установки систем кондиціонування / вентиляції в конкретних БЦ

На 27-му поверсі бізнес центру «101 Tower» (клас А) була спроектована і встановлена централізована система вентиляції. Продуктивність розміщеної припливно-витяжної установки склала 15000 м3 / год. Теплова потужність одного встановленого фанкойла - 6 кВт. Система приймає свіже повітря в об'ємом 1800 м3 / год. Всі кліматичні установки використовують в сумі менше 16 кВт. Кожні три блоки кондиціонування управляються одним дистанційним пультом.

В офісах БЦ «Горизонт» (клас В +) площею 155 і 165 м2 був встановлений вентагрегатами, що обробляє великий обсяг повітря в годину - 2050 м3. Кратність склала 6,6 в годину. Фактичний приплив - 1928 м3, витяжка - 1710 м3. Також були встановлені кондиціонуючі агрегати для кожного офісного блоку. Всього на офіс виділено 15 кВт. Цієї потужності вистачає для нормального функціонування встановлених систем.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.