Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Продаж офісів»Продаж інвестиційних проектів»Виробничо-складський комплекс на вул. Малинська, 20

Виробничо-складський комплекс на вул. Малинська, 20

вул. Малинська 20, Київ, Україна
Клас офісу: B (Продаж)

Виробничо-складський комплекс займає ділянку площею 0,88 га та розташований в Святошинському районі Києва по вул. Малинська, 20. Цільове призначення ділянки - експлуатація та обслуговування виробничих будівель.

Купівля ділянки по вул. Малинська, 20, перспективна для розміщення сучасного складського комплексу класу В. Привабливість промислових земель, наближених до межі міста, тим більше що знаходяться в його межах, буде зростати.

Варіанти використання

Вже сьогодні розглядається напрямок привабливий для розміщення виробничих, логістичних комплексів, складських об'єктів: хороша транспортна доступність, близькість до стратегічних трасах - пр-т Академіка Палладіна, Варшавська траса (Е-373, М-07), Житомирська траса (М-06), наближеність залізничного полотна, найближча станція Новобіличі. У південно-східному напрямку від ділянки (вул. Малинська, 20) розташовані Вантажні відділи 1,4,5 Київської регіональної митниці і митно-ліцензійні склади. Навколишнє забудова - виробничі і складські будівлі, приватні домоволодіння, гаражі. В межах кілометрової доступності розташовані: автосервіс, мийка, тепличні господарства, виробничі та складські підприємства.

Продаж комплексу здійснюється з урахуванням існуючих будівель, загальна площа яких становить 1978,3 кв.м. Попередній генеральний план забудови ділянки дозволяє реалізувати складський комплекс площею до 5000 кв.м.

В ідеалі проектний план повинен передбачати можливість реконструкції складу, зміни технології складування вантажів без істотної перебудови будівель. З цією метою застосовуються найбільш великі сітки колон.

Створення об'єкта, який відповідає вимогам складського комплексу класу В не тільки забезпечить його повне ринкове поглинання через відповідності якісним вимогам попиту, але і дозволить в подальшому такі склади адаптувати під будь-які види товарів.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Академмістечко, Житомирська

План етажів

Схема ділянки

План забудови

Додати в обране
Показати на карті

Розташування об’єкта

вул. Малинська 20, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.