Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Блог»Варіанти дизайну інтер'єру офісних приміщеннь.
Feb
11

Варіанти дизайну інтер'єру офісних приміщеннь.

Автор: Дубовик Анна - експерт з комерційної нерухомості

Apple, Google, Facebook та інші гігантські цифрові компанїї першими почали приділяти увагу оформленню офісів в різних стилях. Це посприяло поліпшенню продуктивності їх співробітників та підвищенню іміджу. Тому інші фірми підхопили тренд і стали активно міняти свій класичний офісний інтер'єр. На цьмоу етапі вони дотримувалися (і дотримуються донині) конкретних правил в оформленні сучасних приміщень.

Наприклад, щоб підібрати відповідний стиль декору, потрібно врахувати середній вік колективу, сферу діяльності компанії, норми безпеки праці. Офіс повине не тільки виконувати представницькі функцїї, але і бути ергономічним, функціональним, практичним.

У його дизайні важливо підкреслити фірмовий стиль організацїї. Співробітникам має бути максимально комфортно знаходитися в ньому протягом усього робочого дня. Все це необхідно враховувати, коли ви плануєте взяти в оренду офіс в бізнес-центрі. 

Офіс в стилі лофт

Найбільше під таке оформленния підходять колишні приміщення індутсраільного типу. Цей стиль зародився в 30-ті роки в Америці. Компанії того часу використовували під офіс занедбані адміністративні та фабричні будівлі. Сьогодні такий декор використовується більшістю фірм, в яких працює багато творчих людей. Характерні особливості лофт:

 • панорамні вікна;
 • високі бетонні або цегляні стіни без фінішної обробки;
 • багато скляних перегородок;
 • всі комунікації відкриті .

Найчастіше так облаштовуються ресторани, кафе, ділові центри, салони краси, творчі студії та навіть готелі. Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт популярний серед сучасних стратаперів. 

Дизайн офісу в сучасному стилі

Він поєднує в собі естетичність та практичність. Основна ставка робиться на функціонал. Сам декор вкрай мінімалістичний та простий. У приміщенні знаходиться тільки найнеобхідніше, меблів мало, колірная палітра витримана, освітлення і планування виконані раціонально.

Цей стиль вибирають перспективні компанії, щр працюють в сфері сучасних технологій. Їм комфортно знаходиться в приміщенні, де створено для конструктивної трудової діяльності (немає відволікаючих чинників). Сучасний дизай інтер'єру офісу- це ще і Open Spce планування, грамотна угруповання меблів, відкрита і містка переговорна зона, вдале комбінуванния світлих відтіннків.

Інтер'єр офісу в класичному стилі 

Дозволити собі можуть тільки великі компанії, так як основним атрибутом класичного декору є розкіш. Вона підкреслює статус та викликає відчуття стабільності. Деякі фірми оформляють в цьмоу стилі тільки кабінет начальника.

Ключові особливості:

 • респектабельні дерев'яні фактури;
 • панорамні вікна;
 • стійкі (монументальні) та великовагові форми;
 • присутність оксамиту і мармуру;
 • строгі лінїї і симетрія;
 • переважають білі, кремові і коричневі кольори .

Офіс в класичному стилі підходяиь відомим юридичним і фінансовим компаніям, заможним брокерьским конторам, успішним психотерапевтичним організаціям.

Інтер'єр офісу в стилі мінімалізм 

Тут раціоналізм є наріжним каменем, також, як і і сучасному стилі. Строгість, зручність і простота - це основні принципи, яких дотримуються при облаштуванні робочих приміщень такого плану.

У дизайні немає зайвих предметів меблів і декору, переважають спокійні відтінки без яскравих забарвлень, функціональні елементи на кілька тонів темніше загальної колірної гами. Є багато вільного місця. Таке оформлення універсально. Воно підходить для компаній будь-якої сфери діяльності. Дозволяє підкреслити серйозність, відкритість так сучасність фірми. Дизайн офісу в стилі мінімалізм- це оптимальне рішення для всіх.

Стиль бохо в офісі 

В цьому декорі перемішані елементи всіх видів дизайну, при цьому зберігається грамонійність. Стиль незвичайний та неординарний. Підходить для творчих об'єднань. Надихає людей, що знаходяться в офісі. Цого відмінні риси:

 • присутність килимів і гобеленів;
 • є старі, але функціонуючі меблі;
 • чітко простежується дизайнерський мотив;
 • видно яскраві кольрові акценти;
 • немає голих стін (вони розвішані різними картинами)

Бохо дозволяє поєднувати непоєднувані предмети. Гра контрастів робить такі приміщенния вкрай цікавими. У них не втомлюєшся від роботи. Людині хочеться нескінченно творити і придумувати круто ідеї.

Офіс в скандинавському стилі 

Дизайн офісу в скандинавському стилі передбачає активне використанния різних декоративних та функціональних деталей. Це протилежність мінімалізму, але при цьому нотки практичності та прагматизму простежуються. Основна мета - створення затишного робочого простору, в якому захочеться працювати цілий день. Атрибути скандинавського стилю в інтер'єрі офісу.

 • однотонні меблі;
 • квіти, вічнозелені рослини, красиві світильники;
 • переважання сірого, бежевого або білогу відтінку;
 • .багато натуральних матеріалів

Такий варіант оформлення можуть вибрати молоді компанії, що розвиваються, яким не потрібно підкреслювати ресектабельність та статусність.

Дизайн офісу в стилі хай тек

Це інноваційне дизайнерське рішення, яким стали захоплюватися в 80-то роки. Сучасні офіси з таким оформленням приміщень відрізняються комфортністю так інноіваційністю. Вони світлі, не мають зайвого декору, виділяються спокійними відтінками, оснашеі відкритими стелажами та меблями, зробленими з якісних матеріалів (плитка, деерево, скло). Офіс в стилі хай-тек може мати вікна з округелними кутами або повністю круглі вікна. 

Дизайн офісу в еко стилі 

Такі приміщення повинні бути обладнані меблями, зробленими виключно з натуральних матеріалів. Дизайн популярний серед сучасних компаній. Особливо тах, які займаються виробництвом і продажем дитячого харчування, молочних виробів, продуктів. В обробці таких приміщень присутній глина, дерево або камінь ( не імітація, а натуральні матеріали).

Офіс в еко стилі може мати акваріуми, картини за ілюстраціями незайаної природи, декорації з каменю або глини та інші елементи такого плану. Основні кольори-зелений, блакитний, білий, сірий.

Інтер'єр офісу в стилі модерн 

Це вміле поєднання новаторства та зручності. У приміщенні присутні вишукані лінії, світлі відтінки, природні і м'які форми, простенькі силуети, незвичайні контури. Все це дозволяє створити вільну, але разом з тим сурову атмосферу. У ній дуже комфортно працювати протякгом усього дня. Офіс в стилі модерн має інші особливості:

 • сталеві відтінки меблів;
 • помітний колірний контраст;
 • перегородки та двері зі склом ;
 • унікальні дизайнерські рішення.

Якщо компанія хоче підкреслити свою індивідуальність, то їй варто вибирати офіс в стилі модерн. Він чудово підходить для підвищення ККД співробітників і не тисне на них морально.

Офіс в стилі прованс 

Такий напрям дизайнерського оформлення робочих приміщень дозволяє створити атмосферу затишку та довіри. Воно відразу ж розташовує партнерів та клієнтів до співпраці. Стиль характеризується нвявністю ретро-меблів, стін за грубою штукатуркою, пастельних та ніжних відтінків, природного освітлення, яскравих квіткових принтів на текстилі, прекрасних декоративних елементів (вази з красивими квіточками, оригінальні настінні годинники, торшери).

Кому такие стиль оформлення офісу підійде найбільше?

Творчим об'єднанням, майстерням центрам, модельним агенства, дизайн-студіям. туристичним конторам, сільгосппідприємствам, квітковим компаням.

Офіс в стилі фанк (funk)

Багато декоративних елементів маскуються та зливаються між собою. Створюється розслаблена обстановка, яка допомагає в робочому процесі. Перебуваючи в такому приміщенні, складно визначити місце розташування деяких дизайнерських елементів та меблів.Подібниц стиль не підійде великим компаніям. Він створений для творчих людей, які готові генерувати цікаві та оригінальні ідеї.

Офіс і японскому стилі

В цих приміщеннях можна побачити масу лаконічних дизайнерських рішень, простих форм та предметів за характерною кольоровою гамою. Спокій та стриманість є основними принципами японскього стилю. Інші риси: компактні та приземкуваті меблі, відсутність яскравих відтінків, наявність східних аксесуарів, оздоблення з природних матеріалів.

Оформлення офісу в корпоративному стилі 

В інтер'єрі присутні фірмові відтінки, яскраві логотипи компанїї, її назва і кредо. Співробітники носять одяг з квітами організаціі. Дуже часто такий стиль вибирають банки та колл-центри. 

Всі згалаеі стилі можуть бути присутніми в бізнес-центрах классу ''А'', ''B'', ''C.'' При виборы офісу потрібно відштовхуватися від критеріїв, описаних на початку статті. Якщо вам складно визначитися, то зв'яжіться з нашою конслатинговою компанією A-office. Ми допоможемо вам зняти офіс без посередників з відповідним інтер'єром.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.