Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Оренда офісів»Бізнес-центр Поділ Плаза

Бізнес-центр Поділ Плаза

вул. Г. Сковороди, 19, Київ, Україна
Орендна ставка: 40$
Експлуатаційні платежі: 7$
Клас офісу: A (Оренда)

Оренда офісу в Поділ Плаза - це оренда офісу в бізнес центрі, де враховано комфорт і безпеку, професійне управління, комплекс супутніх послуг, що надаються на території будівлі: ресторан, кафетерій, підземний та наземний паркінг.

Офісний центр розташований в старовинній частині Подолу, в його оточенні знаходяться Пам'ятники Культури і Архітектури, офіси і представництва міжнародних компаній і корпорацій. Різноманітність інфраструктурного комплексу Подолу доповнюють Київський академічний театр опери та балету, Києво-Могилянська Академія, Контрактова площа, готелі світових операторів - Riviera, Fairmont Hotel, Radisson Blu, Імпресса, безліч ресторанів, кафе, річковий вокзал, фунікулер, а також інші бізнес центри, такі як: БЦ Астарта, БЦ Володимирський, БЦ Іллінський, БЦ Каньйон, БЦ Доміно, БЦ Подільський (Верхній Вал, 72), БЦ Борисоглібський та інші.

Архітектурні особливості будівлі та територіальне розташування об'єкта забезпечують прекрасну панораму міста з вікон офісу. Вам запропонують зняти офіс з видом на Дніпро, або офіс з видом на Андріївську церкву. За межами бізнес центру можна пройтися по Набережній, старовинними вулицями міста, або зайнятися спортом в найближчому фітнес клубі Подільський.

У БЦ Поділ Плаза пропонується оренда офісу в автономним блоках: приміщення з обладнаною кухнею, окремими санвузлами, серверною. Високий рівень технічного оснащення: система клімат-контролю, повітрообміну, незалежні лінії електроживлення.

Бізнес центр Поділ Плаза розташований в 5 хвилинах ходьби від ст.м. Контрактова площа. Найближче транспортне сполучення можливо з вул. Набережно-Хрещатицькій, вул. Сагайдачного, Вул.Спаська.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Поштова площа, Тараса Шевченко
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 450.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Г. Сковороди, 19, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.