Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Ілта (ILTA)

Бізнес-центр Ілта (ILTA)

Київ, Залізничне шосе, 6, Київ, Україна
Орендна ставка: 13.2$
Клас офісу: B (Оренда)

Оренда офісу в бізнес-центрі Ілта (ILTA), Залізничне шосе, 6 - оренда офісу класу В.

БЦ Ілта - це офісний центр в Печерському районі, розташований поблизу основних транспортних потоків Києва: Московська площа, Залізничне шосе, вул. Саперно-Слобідська, бул. Дружби Народів, площа Либідська, пр. Науки, вул. Миколи Грінченка.

Оренда офісу в бізнес центрі на Залізничному шосе - вирішення питання розміщення офісу для компаній, яким важлива хороша транспортна розв'язка, оренда офісу біля метро Либідська, Видубичі, оренда офісу в районі Центрального Автовокзалу. Можливість проїхати з офісу в будь-яку частину міста за лічені хвилини - бізнес-центр Ілта, один з відповідних для цих вимог об'єктів.

Ви маєте можливість зняти офіс з ремонтом. Планування кожного поверху передбачає окремі кабінети, а також приміщення відкритого планування. Виконана розводка робочих місць, з установкою блоків розеток, заведених в серверну кімнату. На кожному запропонованому в оренду поверсі обладнані санвузли, приміщення кухні.

Оренда офісу в бізнес центрі Києва - це не тільки якісне офісне приміщення для компанії орендаря. У БЦ Ілта функціонує кафе, де співробітники можуть повноцінно пообідати. Також, на території офісного центру є паркінг.

Щоб дістатися до будівлі бізнес центру Ілта, Залізничне шосе, 6 громадським транспортом, можна скористатися маршрутом від найближчих станцій метро Либідська, Видубичі, Деміївська.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Видубичі, Деміївська, Либідська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 490.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

Залізничне шосе, 6, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.