Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Блог»Бізнес центри на Подолі - оренда офісу на Поштовій площі

За останній час Поділ з туристичного центру поступово перетворюється в активний діловий район Києва. Все більше корпоративних клієнтів приваблює оренда офісу з хорошими видовими характеристиками, розвиненою інфраструктурою району де знаходиться бізнес центр, близькістю офісу компанії до станцій метро і основним транспортним артеріям міста..

Оренда офіса на Подолі – це можливість зняти презентабельний офіс, який відповідає основним критеріям технічного забезпечення, систем безпеки, транспортної доступності об'єкту.

 

Разом з такими масштабними бізнес центрами як Ільїнський, Поділ Плаза, Доміно, без яких вже не можна уявити Поділ, оренда офісу пропонується і в невеликих, але привабливих офісних центрах як Булгаков, Борисоглібський, Horizon Podol Business Center. І сьогодні Поділ розвивається і доповнюється новими сучасними об'єктами офісної нерухомості.

Володимирський, бізнес центр

Бізнес центр Володимирський, вулиця Петра Сагайдачного 11

Одним з таких представницьких об'єктів на Подолі є бізнес центр Володимирський (вул. Сагайдачного,11). Розташований на Поштовій площі, поруч зі станцією метро, нижньої станцією фунікулера - є бізнес центром з унікальним розташуванням, на межі Подолу та центральної частини Києва. Фасадне розташування бізнес центру забезпечує орендарям прекрасний вид на Набережну, Поштову площу.

Владимирский, ул.Сагайдачного, 11

Хол бізнес центру Володимирський

БЦ Владимирский, аренда офиса в Киеве

Офіс з видом на набережну річки Дніпро, бізнес центр Володимирський

БЦ Владимирский, аренда видового офиса

Бізнес центр Володимирський, типова обробка офісних приміщень

У бізнес центрі Володимирський пропонується оренда офісу по поверхах, близько 450 кв.м кожен поверх. Загальна площа становить 3 564,3 кв.м 9-поверхової будівлі бізнес центру. Презентабельна вхідна група бізнес центру Володимирський вміщує просторий хол, зону ресепшн і пост охорони. Підйом на поверхи, як і спуск в підземний паркінг, здійснюється двома ліфтами. Гнучкі планувальні рішення дозволяють адаптувати приміщення поверху з максимальним використанням корисної площі. Приміщення серверної, кухні, санвузли вже підготовлені, проведені необхідні комунікації. Орендарю залишається тільки внести останній штрих, свій почерк в оформленні офісу.

Оренда офісу в бізнес центрі Володимирський, на Поштовій площі, - пропонував оренди офісу для компаній, які шукають офіс на Подолі.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.