Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда офісних особняків » Бізнес-центр Південний Палац

Бізнес-центр Південний Палац

Київ, вул.Володимирська, 4, Київ
Орендна ставка: 29$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес центр Південний Палац є продовженням архітектурного ансамблю по вул. Володимирській і Десятинного провулка. Оренда офісу в бізнес центрі Києва по вул. Володимирська, на кордоні Шевченківського і Подільського районів, забезпечує не тільки хорошу транспортну доступність, високої якості обробку приміщень, професійне управління і безпеку будівлі, але і прекрасні видові характеристики з вікон офісу.

Оренда офісу в бізнес центрі Південний Палац підійде компаніям, для яких важливо перебувати в центрі Києва, поблизу Міністерства Закордонних Справ України, Дипломатичною академією України.

Ділова атмосфера оточення також формується за рахунок сусідства з Посольством Великобританії, і інших бізнес центрів, таких як Софія (пров.Рильський, 6), Міленіум (вул.Володимирська, 12), Європа (пров.Музейний, 4), Леонардо (вул. Богдана Хмельніцкго, 19-21).

Бізнес центр по вул. Володимирська, 4, Південний Палац, є одним із затребуваних офісних центрів. Орендарі, їх партнери і просто гості бізнес центру можуть насолодитися культурним надбанням міста, відвідавши розташовані неподалік Михайлівський Золотоверхий монастир, Музей Духовні скарби України, Національний історичний музей України, Андріївську церкву, Галерею Триптих АРТ та інші не менш цікаві і пізнавальні заклади.

До будівлі бізнес центру можна пройти від найближчих ст.м Золоті Ворота, Майдан Незалежності (Майдан Незалежності). Від ст.м. Поштова площа можна піднятися на фунікулері, а до ст.м. Контрактова площа прогулятися по схилах Андріївського узвозу або вуличками Воздвіженки.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Золоті ворота, Контрактова площа, Майдан Незалежності, Поштова площа
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 190.00; 460.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул.Володимирська, 4, Київ
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.