Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Глорія

Бізнес-центр Глорія

Київ, вул. Смольна, 9Б, Київ, Україна
Орендна ставка: 10$
Експлуатаційні платежі: 3$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес парк Глорія - оренда офісу за невисокими ставками, зберігаючи високу якість послуг, що надаються.

БЦ Глорія (Gloria) - в один з тих об'єктів офісної нерухомості, в якому професійна команда зуміла реалізувати якісні офісні приміщення на базі колишніх промислових підприємств. Офісний комплекс складається з декількох корпусів, в яких клієнти можуть зняти в оренду офіс відкритого планування або облаштувати офісний простір кабінетного планування.

Територія бізнес парку дозволяє не тільки орендувати офіс в Києві. Простора територія комплексу вміщує великий паркінг, невеликий корпус складських приміщень, а також зону відпочинку для орендарів.

Інфраструктура бізнес центру доповнюється невеликим кафе-рестораном, де можна провести кава-брейк або поїсти під час обіду.

Орендар може зняти в оренду готовий офіс, з ремонтом, або ж реалізувати офіс за своїм індивідуальним проектом. Чи не втратили популярність офіси в стилі Лофт (Loft офіси) - знайдуть своє логічне рішення в БЦ Глорія (Gloriya). Деякі приміщення бізнес парку мають висоту до 6 метрів - це хороша можливість збільшити офісний простір, за рахунок введення додаткових, антресольних поверхів.

Транспортна доступність до БП Глорія забезпечується за рахунок близькості ст.м. Васильківська, а також під'їзних шляхів з Вул.Васильківська, вул. Козацька, вул. П.Кайсарова, вул. Охтирська.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Васильківська, Голосіївська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 43.00; 34.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Смольна, 9Б, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.