Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр ТОРУС

Бізнес-центр ТОРУС

Київ, вулиця Глибочицька, 17Д, Київ, Україна
Орендна ставка: 10.83$
Експлуатаційні платежі: 3.75$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес центр Торус, вул. Глибочицька, 17Д - функціональний і універсальний бізнес центр класу В, розташований в Шевченківському районі Києва.

Офісний центр представляє комплекс з 2-х корпусів: дев'яти поверховий офісний будинок і двоповерхове офісно-складське приміщення. Бізнес центр має кілька вхідних груп: 1 вхідна група з вул. Глибочицькій, вул. Соляний і 2 вхідних групи з вул. Лук'янівська звідки також здійснюється заїзд на відкритий паркінг комплексу. Додатково до того, щоб зняти офіс в Шевченківському районі, у вас є можливість оренди невеликого складського приміщення, або скористатися послугами оренди конференц залу.

Конструктивні особливості будівлі, крок колон 6х6 м., дозволяють здійснювати гнучкі планувальні рішення простору, реалізуючи при цьому офіси кабінетного планування, або вільного планування (open space). Таким чином, оренда офісу в БЦ Торус - відмінна пропозиція по оренді офісу як невеликим компаніям так і великим представництвам і холдингам.

Найближче оточення бізнес центру складають іноземні представництва, адміністративні та офісні центри, житлові та офісно-житлові комплекси: Посольство Азербайджану, БЦ Фенікс, БЦ Глибочицькій, БЦ Артем, Офісно-житловий комплекс Покровський Посад, спортклуб Олімпія Спорт, клініка «Новий Зір» та інші об'єкти.

Транспортна доступність: бізнес-центр Торус знаходиться в поруч із зупинкою громадського транспорту маршрутне таксі, трамвай, а також в 10 хвилинах ходьби від станції метро Лук'янівська.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Лук'янівська

План етажів

План 2 этаж, офис 574,9 кв.м.

План 4 этаж, офис 488 кв.м.

План 1 этаж, офис 250 кв.м.

План 5 этаж, офис 228,6 кв.м.

План 6 этаж, офис 144 кв.м.

Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 144.00; 250.00; 228.60; 488.00; 574.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Глибочицька, 17Д, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.