Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Лофт-Офіси » Оренда лофт-офісів » Бізнес-центр Європа

Бізнес-центр Європа

Київ, Столичне шосе, 103, Київ, Україна
Орендна ставка: 18$
Експлуатаційні платежі: 3.3$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес центр Європа - діловий центр, розташований на Столичному шосе. У професійному комплексі впроваджені сучасні системи життєзабезпечення будівлі, що відповідають вимогам офісних центрів високого рівня.

Оренда офісу в Голосіївському районі для багатьох компаній пов'язана з необхідністю хорошого транспортного сполучення. Оренда офісу на Столичному шосе, в бізнес центрі Європа, відмінне місце розміщення великих компаній різних галузей, в тому числі оренда офісу для фармацевтичних компаній, аграрних холдингів, і інших промислових напрямків.

Бізнес центр Європа: інфраструктура

Навколишня інфраструктура району насичена складськими об'єктами, що може бути корисно для орендарів бізнес центру, кілька торгових центрів, супермаркет, кафе, ресторани, готель. У бізнес центрі Європа один з найбільших конференц-центрів, обладнаними за останнім словом техніки, де можна проводити заходи різного напрямку. Великий паркінг, розвинена логістика бізнес центру: організована розвозка орендарів від чотирьох станцій метро - Видубичі, Дніпро, Академмістечко, Лісова.

Якщо вам необхідна оренда офісу з ремонтом, оренда офісу в професійному центрі - в бізнес центрі Європа на Столичному шосе ваша компанія знайде нову адресу успіху

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Академмістечко, Видубичі
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 357.00; 737.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

Столичне шосе, 103, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.