Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда лофт-офісів » Бізнес-центр Кристал

Бізнес-центр Кристал

Київ, Харківське шосе, 175, Київ, Україна
Орендна ставка: 12$
Експлуатаційні платежі: 4$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес центр Кристал, Харківське шосе, 165 - оренда офісу в сучасному діловому центрі на Лівому березі.

Офісний центр Кристал на Лівому березі - це приклад реалізації еко-офісу, з використанням сучасних технологій і новітніх систем автоматизації. Засклений фасад будівлі формує геометрію, що нагадує грані величезного природного кристала. Великі вікна в підлогу забезпечують максимальне освітлення приміщень денним світлом і панорамний вид з офісу.

У бізнес центрі за адресою Харківське шосе, 175 можлива оренда офісу з ремонтом, або виконання ремонту приміщень за індивідуальним рішенням орендаря. Все частіше в дизайні внутрішнього простору офісу компанії використовують стиль лофт, продовжуючи лінії і тенденції фасаду бізнес центру.

Оренда офісу кабінетного планування, або навпаки офіс open space, приміщення з ремонтом або під обробку - в бізнес центрі Кристал на Лівому березі вам запропонують різні варіанти.

У найближчому оточенні бізнес центру знаходяться Раціотель Київ, Автоцентр Toyota, Парк Партизанської Слави, Залізничний вокзал Дарниця. Зняти офіс в найближчому оточенні можна в бізнес центрах 201/203 Харківське шосе, 201/203 к1А, БЦ на Харківському шосе, 201-203, бізнес центр на пр. Бажана, 10А, Прага, вул. В. Сосюри, ​​6, Silver Breeze (Сільвер Бриз), пр. П. Тичини, 1В.

Найближчі транспортні артерії, що ведуть до бізнес центру Кристал: безпосередньо Харківське шосе, пр.Н.Бажана і Бориспільського шосе. У пішохідній доступності знаходяться станції метро Вирлиця, Бориспільська.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Бориспільська, Вирлиця
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 353.00; 730.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

Харківське шосе, 175, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.