Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Іллінський (Illinsky)

Бізнес-центр Іллінський (Illinsky)

Київ, вулиця Іллінська, 8, Київ, Україна
Орендна ставка: 25$
Експлуатаційні платежі: 5$
Клас офісу: B+ (Оренда)

БЦ Іллінський - це бізнес центр, що вже став одним із символів ділового середовища Подолу. Впізнавана, не схожа на інших архітектура комплексу, створює неповторну атмосферу.

У бізнес-центрі Іллінський, Київ, вул. Іллінська, 8, оренда офісу, що оцінена багатьма клієнтами, в числі яких міжнародні та вітчизняні компанії, невеликі представництва і великі корпорації.

Оренда офісу на Подолі в БЦ Іллінський - можливість орендарів надихатися приголомшливими краєвидами Дніпра, унікальною архітектурою Подолу і чудовими храмами.

У бізнес центрі Іллінський Вам запропонують оренду офісу з ремонтом, від невеликих кабінетів, площею 50 кв.м, до оренди окремого поверху або корпусу цілком, площею в кілька тисяч кв.м. Орендарям, що цінують гарний вид з вікон, запропонують панорамні офіси з великими терасами.

Ділове середовище Подолу доповнюється ще й такими бізнес центрами як Поділ Плаза, Доміно, Астарта, Володимирський, Булгаков, Борисоглібський, Horizon Podol Business Center, офісна будівля на Набережно-Хрещатицькій, 7А, і інші.

В оточенні БЦ Іллінський знаходяться: готель «Radisson Blu», апартаменти, безліч кафе, ресторанів, магазинів, салонів краси і спортзалів, а так само об'єктів культурної спадщини. Поруч з об'єктом проходять великі магістралі Києва, що забезпечують зручне транспортне сполучення з будь-якою точкою міста.

Найближчі ст.м. Контрактова площа та ст.м. Поштова площа 5-7 хвилинах ходьби.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Поштова площа, Тараса Шевченко
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 134.34; 215.10; 291.80; 331.30; 617.50; 1262.10 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Іллінська, 8, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.