Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда лофт-офісів » Бізнес-центр Horizon Park (Горизонт Парк)

Бізнес-центр Horizon Park (Горизонт Парк)

Київ, вул. Миколи Амосова, 12, Київ, Україна
Орендна ставка: 22$
Експлуатаційні платежі: 6$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес-центр Horizon Park (Горизонт Парк) - офісний центр на Правому березі столиці. Відкриття бізнес центру на вул. Амосова, 12 - новий виток на ринку офісної нерухомості: комплексне рішення по забезпеченню орендарів як невеликими приміщеннями, від 50 кв.м, так і офісним простором, що займає площу поверху від 1000 кв.м. и більше.

Продумане наповнення інфраструктури бізнес центру, компромісне рішення по транспортній доступності об'єкту: наявність великого паркінгу, а також здійснення розвезення співробітників від / до найближчої станції метро, ​​гнучкі планувальні рішення офісного простору, готові до використання і роботи приміщення - все, що шукає сучасна компанія при пошуку офісу в оренду знайде в БЦ Horizon Park Business Center (Горизонт Парк).

Оренда офісу з ремонтом - оптимальний варіант для компаній, які бажають бачити «в живу» робочий і функціональний офіс.
Додаткові сервіси БЦ Horizon Park (Горизонт Парк): конференц-зал, підземний та наземний паркінг, кафе і ресторани на території офісного центру, а також інші послуги сприяють комфортній роботі, ефективному проведенню часу ваших співробітників і залишають найкращі враження відвідувачів бізнес центру.

Ділове середовище бізнес центру по ул.Амосова доповнюється такими офісними об'єктами як БЦ Кузнецький, БЦ 101 Tower, БЦ Фарінгейт, БЦ Оксі, БЦ Торонто-Київ, БЦ Капітал, ТОЦ Олімпійський, БЦ Династія і іншими бізнес центрами столиці.
Проїхати до офісу на ул.Амосова, 12 можна з прилеглих вулиць М.Гринченко, Протасов Яр, вул. Горького (вул. Антоновича), вул. Івана Федорова.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Палац «Україна», Олімпійська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 57.00; 79.00; 236.00; 271.00; 368.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Миколи Амосова, 12, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.