Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Фенікс

Бізнес-центр Фенікс

Київ, вулиця Глибочицька 17, Київ, Україна
Орендна ставка: 14$
Експлуатаційні платежі: 1.2$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес центр Фенікс, вул. Глибочицька, 17 - сучасний офісний центр, розташований в діловому, що активно розвивається районі міста.

Для компаній, з великим штатом співробітників, важливо зняти недорогий офіс в бізнес центрі з хорошим транспортним сполученням, поблизу станцій метро і зупинок громадського транспорту. Бізнес центр Фенікс - це як раз той об'єкт, на який варто звернути увагу. Готові в оренду офісні приміщення, з ремонтом, оренда офісу з високими стелями, цілодобова робота об'єкта, пропускна система контролю доступу, професійне управління - комплекс заходів, щоб оренда офісу в Києві відповідала кращим очікуванням.

Оренда офісу в Шевченківському районі, оренда офісу біля метро Лук'янівська, оренда офісу з ремонтом, оренда офісу недорого - цим та іншим часто зустрічающимся запитам з пошуку приміщень відповідає пропозиція по оренді в бізнес центрі Фенікс.

Бізнес центр по вул. Глибочицька знаходиться навпроти Посольства Республіки Азербайджан, поруч з мальовничим сквером ім. Гейдара Алієва. Ділове оточення доповнюють бізнес центри Торус, вул. Глибочицька, 17 Д, Глибочицька, вул. Глибочицька, 17М, Ділове Містечко, вул. Пимоненка, 13, Лекс, вул. Чорновола, 12, Cubic-Center, ул.Шолуденко, 3, Булгаков, вул. Нижній Вал, 17/8 та інші

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Лук'янівська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Глибочицька 17, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.