Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Харківське шосе - Оренда

Бізнес-центр Харківське шосе - Оренда

Київ, Харківське шосе, 201/203, Київ, Україна
Орендна ставка: 12$
Клас офісу: B (Оренда)

Оренда офісу в бізнес центрі на Харківському шосе, 201-203 - оренда офісу в одному з наймасштабніших офісних центрів Дарницького району. Оренда офісу в БЦ біля станції метро Бориспільська прийдеться до вподоби багатьом компаніям.

Переваги розміщення офісу в цьому діловому центрі: готові офісні приміщення з ремонтом, відмінна транспортна розв'язка, безпосередня близькість станції метро Бориспільська. Офісний центр знаходиться на Харківській площі, кільцевої розв'язки основних трас: Харківське шосе, в напрямку Лівого берега Києва, проспект Миколи Бажана, провідний з центром Києва, і Бориспільське шосе, що зв'язує місто з аеропортом Бориспіль.

Фасад одного з корпусів бізнес центру виконано в склі, що дозволяє не тільки забезпечити максимальний доступ денного світла в приміщення офісу, але і відкриває чудову видову панораму.

Комплекс насичений об'єктами інфраструктури: тут представлені кафе, аптека, авіакаси, туристичні оператори, супермаркети, станції обслуговування автомобілів та інші супутні послуги.

Поруч з бізнес центром знаходяться автоцентр Toyota, бізнес центр Кристал, Раціотель Київ, Київський Інститут Національного Університету «Одеська юридична академія»

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Бориспільська, Вирлиця, Червоний хутір
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

Харківське шосе, 201/203, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.