Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Блог » Аналіз офісної нерухомості в центральному діловому районі Києва

Центральний діловий район Києва відрізняється високою концентрацією професійних бізнес центрів. Тут знаходиться велика частина офісних будівель класу «А» і класу «В +». Незважаючи на високі орендні ставки, зберігається стабільний попит на об'єкти, що представлені в центрі міста.

Пропозиція по оренді офісів

Станом на 1 кв. 2019 року обсяг офісних площ в Центральному діловому районі Києва становить:

  • клас «А» — 318,3 тис. кв.м, що відповідає 64% від загальної пропозиції класу «А»,
  • клас «В+» — 101,5 тис. Кв.м, що займає 39% із загального обсягу площ класу «В +»,
  • клас «В» — 250,7 тис.кв.м, або 16% від усього обсягу пропонованих приміщень класу «В».

Структура ринку 1 кв. 2019 року

 

Центральний діловий район Києва географічно можна окреслити межами вул. Жилянська, вул. Бульварно-Кудрявська, вул. Велика Житомирська, вул. Грушевського, і вздовж вул. В. Васильківська та вул. Антоновича, до Костелу св. Олександра. У позначеній локації знаходяться знакові бізнес центри Києва: Леонардо, Євразія, Прайм, Парус, Гуллівер, Гранд, Торонто-Київ, Софія, Baroque Business Centre і інші.

Нове Будівництво у ЦДР

До кінця 2019 роки до введення в експлуатацію заявлено 151,3 тис. Кв.м офісних площ, з них два об'єкти класу «А» розташовані в центральному діловому районі міста:

БЦ Михайловский, ул. Михайловская 12

БЦ Михайлівський, вул. Михайлівська 12

  • БЦ «Майдан Плаза» по вул. Хрещатик 16, (GLA — 15,5 тыс. кв. м);
  • БЦ «Михайлівський» по вул.Михайлівська 12 (GLA — 8,5 тыс. кв. м).

У зв'язку з обмеженими можливостями нового будівництва в районі CBD, забудовники вдаються до практики редевелопмента. Одним з таких прикладів, перепрофілювання промислового комплексу в комерційний об'єкт нерухомості в центральній частині Києва, є бізнес центр по вул. Короленківська:

  • БЦ «Платформа», вул. Короленківська, 3 (GBA — 19,8 тыс. кв. м)

На території колишньої «Швейної фабрики« Воронін »» з'явиться новий бізнес центр, з розвиненою інфраструктурою, що включає конференц-зали, ресторани, відділення банків, тераси на даху будівлі, і великим паркінгом. Додатковою перевагою є піша доступність будівлі до ст.м. Олімпійська. Введення в експлуатацію всього комплексу заплановано на 2 кв. 2020 року.

Попит

Офісні приміщення в Центральному діловому районі завжди користуються найбільшим попитом. В районі CBD залишаються ті компанії, для яких центральне розташування впливає на оптимізацію бізнес процесів та імідж компанії.

Найбільш затребувані серед орендарів такі бізнес центри як: Леонардо, Парус, Гуллівер, Софія, Міленіум, Династія, Торонто-Київ. Дані об'єкти об'єднують такі характеристики як: знакове місце розташування, професійне управління, високий рівень технічного оснащення, високоякісна обробка приміщень, видові характеристики офісів, розвинена інфраструктура бізнес центру.

ВАКАНТНІСТЬ

Уровень вакантности 1 кв. 2018 - 1 кв. 2019

Рівень вакантності в розрізі класів об'єктів: 1 кв. 2018 - 1 кв. 2019

Частка вільних площ в бізнес центрах, розташованих в Центральному діловому районі міста, зберігає тенденцію до зменшення. Основний обсяг вільних приміщень в БЦ класу «А» доводиться на об'єкти: Маріїнський, Гранд, Гуллівер. Такі об'єкти як Софія, Міленіум, Мандарин Плаза, Сенатор, Baroque Business Centre - заповнені на 100%.

ОРЕНДНІ СТАВКИ

Орендні ставки на приміщення класу А в центральному діловому районі в середньому становлять $ 25-35 за кв.м / місяць, не включаючи експлуатаційні витрати і ПДВ. В окремих випадках, при оренді офісу з меблями, з кращими видовими характеристиками, ставка оренди досягає $ 37-38 за кв.м / місяць. При оренді великих площ, в нових бізнес центрах, можлива оренда приміщень за ставкою $ 20-25 за кв.м / місяць. При цьому майбутні орендарі будуть змушені додати до витрат на оренду витрати на обробку офісу.

У центральному діловому районі в бізнес центрах класу «В +» ставки оренди на рівні $ 22-29, не враховуючи експлуатаційні витрати і ПДВ, офіси класу «В» пропонуються за ставками $ 13-25. Розмір орендної ставки залежить від переліку послуг, що надаються компанією, що управляє бізнес центром, наявності додаткової інфраструктури, якості обробки пропонованих офісних приміщень.

Написати коментар
Місто
 
Район міста
 
Станція метро
 
Шукати за назвою БЦ
Клас об'єкта
Площа (м2)
Ціна $/m2
Скинути всі фільтри
Показати більше варіантів пошуку
Підпишіться на нові властивості, що відповідають цим параметрам.
повернутися
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.