Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр VD MAIS

Бізнес-центр VD MAIS

Київ, вулиця Михайла Донця, 6, Київ, Україна
Орендна ставка: 10$
Експлуатаційні платежі: 2$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес центр VD MAIS, вул. М.Донця, 6 - офісна будівля, де пропонується оренда офісу в Солом'янському районі, по вул. Михайла Донця, 6. В даному бізнес центрі ваша компанія буде мати можливість не просто зняти офіс в Києві. Орендарям офісного центру надаються комплексні послуги, супутне ведення бізнесу будь-якого напрямку: оренда конференц-залу, місткістю до 250 чоловік, послуги ресторану, де може розміститися до 200 гостей, послуги туристичної компанії, наземний паркінг на території, що охороняється.

Оренда офісу з ремонтом в БЦ VD MAIS - це комплексне, високо технологічне обслуговування будівлі: сучасні системи кондиціонування і вентиляції, цілодобове відео спостереження і фізична охорона, системи пожежної сигналізації та пожежогасіння.

Ваша компанія може зняти офіс відритого планування, або ж адаптувати офіс за своїм планом. У пропонованих в оренду офісних приміщеннях передбачені серверна, кабінет керівника, кухня, санвузли. Системи вентиляції і кондиціонування забезпечують комплексний клімат-контроль офісу. Автономна котельня дозволяє незалежно від початку опалювального сезону підтримувати тепло-, водо-постачання бізнес центру.

Найближчі об'єкти офісного призначення в Солом'янському р-ні БЦ Лагода, БЦ Ірва, БЦ Престиж, БЦ Grand Step (Гранд степ) та інші.

Дістатися до бізнес центру VD MAIS можна скориставшись послугами громадського транспорту, в т.ч. від ст.м. Берестейська, Шулявська, Політехнічний інститут, або від зупинки швидкісного трамвая.

Радом з бізнес центром розташований мальовничий парк Відрадний, музейно-історичний комплекс Мамаєва Слобода, Київський Авіаційний Інститут.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Берестейська, Політехнічний інститут, Шулявська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 797.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Михайла Донця, 6, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.