Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Торонто Київ (Toronto Kiev)

Торонто Київ (Toronto Kiev)

Київ, вулиця Велика Васильківська, 100, Київ, Україна
Орендна ставка: 28$
Експлуатаційні платежі: 8$
Клас офісу: A (Оренда)

Бізнес центр Торонто Київ є домінантою архітектурной спорудой багатофункціонального комплексу, розташованого між вул. Велика Васильківська, 100 та вул. Антоновича, 79.

БЦ Торонто Київ складається з 4 блоків. Вхідна група двох офісних корпусів виходить на вул. Антоновича, двох інших у внутрішній атріум комплексу з вул. Велика Васильківська.

Туристична зона багатофункціонального центру утворюється торговим пасажем, що з'єднує вул. В.Васильківська та ул.Антоновича. Тут також розміщені ресторани, офіси авіакомпаній, туристичних агентств, і інші компанії, послуги яких доповнюють інфраструктуру комплексу в цілому.

Доповнює бізнес комплекс Торонто-Київ готель Holiday Inn Kiev, що дозволить вирішити питання з розміщенням та проживанням ваших партнерів, гостей компаній-орендарів.

Оренда офісу в бізнес центрі Торонто-Київ - це приміщення, які пропонуються в відкритому плануванні, з можливістю здійснити ремонт офісу за своїм функціональним і дизайнерським рішенням. БЦ Торонто Київ - це офіс в бізнес центрі по вул. Велика Васильківська (офіс по вул.Червоноармійська), офіс біля станції метро Олімпійська, оренда офісу біля метро Палац Україна.

Оренда офісу в бізнес центрі по ул.Антоновича (вул.Горького), вул. В.Васильківська - це оренда офісу з гарною транспортною доступністю. У пішій доступності знаходяться такі офісні центри як БЦ Торонто (вул. В. Васильківська, 100), БЦ Капітал (вул. В. Васильківська, 77А), БЦ Кузнецький (вул.Антоновича, 64), БЦ Династія (вул.Антоновича, 46 -46а) та інші.

Проїхати до БЦ Торонто Київ можна з найближчих вул. Антоновича, вул. К. Малевича, Вул.В.Васильківська, пер.Горького, вул. Лабораторна, вул. І.Федорова.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Палац «Україна», Олімпійська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 2850.00; 817.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Велика Васильківська, 100, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.