Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Silver Breeze (Сільвер Бриз)

Бізнес-центр Silver Breeze (Сільвер Бриз)

Київ, Дніпровська набережна, 1а, Київ
Орендна ставка: 20$
Експлуатаційні платежі: 6$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес центр Silver Breeze (Сільвер Бриз) - один з перших масштабних офісних центрів, розташованих на Лівому березі Києва, на кордоні районів Русанівка та Березняки.

Будівля бізнес центру є прикладом впровадження сучасних технологій будівництва, інженерного оснащення, цікавих архітектурно-дизайнерських рішень. Оренда офісу в Silver Breeze (Сільвер Бриз) - це можливість облаштувати офіс за своїм дизайнерським, технічним і технологічним задумом. Зняти офіс в бізнес центрі на Лівому березі - це додаткові переваги: ​​більшість ваших співробітників оцінять зручність розміщення офісу компанії недалеко від їхнього будинку.

Бізнес центри на Лівому березі Києва представлені такими об'єктами як Лівобережний, Кристал, БЦ Прага.
Додаткову привабливість орендарям офісного центру Silver Breeze забезпечують прекрасні видові панорами Дніпра і зелених схилів Правого берега Києва.

Розвинена інфраструктура комплексу, що включає великий торговий центр, ресторани, спортклуб, послуги туристичних операторів, салони краси, хімчистку, ремонт взуття, ремонт одягу та багато іншого дозволять Вам ефективно провести своє дозвілля, і вирішити інші питання.

Перебуваючи в оточенні основних транспортних магістралей міста, Дніпровська Набережна, Возз'єднання, міст Патона, Дарницький міст, Харківське шосе, Дарницьке шосе і площа, БЦ Silver Breeze забезпечує хорошу доступність в будь-яку точку міста і за його межі. До найближчих ст.м. Лівобережна, ст.м. Дружби Народів курсують безкоштовні автобуси офісного центру і маршрути міського, суспільного транспорту.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Дружби народів, Лівобережна
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 236.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

Дніпровська набережна, 1а, Київ
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.