Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес центр ПАРУС

Бізнес центр ПАРУС

Київ, вул. Мечникова, 2, Київ, Україна
Орендна ставка: 28$
Експлуатаційні платежі: 8$
Клас офісу: A (Оренда)

Бізнес центр ПАРУС - унікальний комплекс, в якому забезпечується оренда офісу в центрі Києва в комплексі з різноманіттям додаткових послуг.

Розвинена інфраструктура офісного центру передбачає послуги копіювального центру, можлива оренда автомобілів, конференц-зали, в якому можна провести зустрічі, ділові переговори або інші масові, знакові заходи.

У БЦ Парус можлива оренда невеликого офісу, від 100 кв.м, а великим орендарям запропонують зняти офіс, що займає площу поверху чи його частину.

Розташований в діловому районі столиці бізнес-центр Парус - оренда офісу з прекрасними видовими характеристиками. Завдяки заскленому фасаду, по всьому периметру будівлі, з вікон офісу в будь-якій частині відкриваються панорами сучасного Києва.

Гнучкі планувальні рішення, просторі світлі кабінети, панорамний вид з вікон дозволяють підібрати офіс, який максимально відповідає вимогам орендарів.

Для орендарів і гостей бізнес центру, що підтримують здоровий спосіб життя, приємним доповненням буде можливість відвідування спортивного комплексу Lux-рівня. Унікальна можливість «перезавантажитися» займаючись в тренажерному залі або перебуваючи на SPA процедурах, не залишаючи будівлю бізнес центру і не витративши часу на багатогодинні затори на дорогах.

Оренда офісу в БЦ Парус - це статус, престиж, комфорт Вашої компанії. Поруч розташовані такі бізнес центри як, Сенатор, Гуллівер, Horizon Office Towers, Carnegie Center, які доповнюють ділову атмосферу Печерського району.

БЦ ПАРУС, вул.Мечникова, 2 - розташований в 5-7 хвилинах ходьби від ст.м. Кловська, Палац спорту. Під'їзні шляхи до будівлі можливі з вул. Мечникова, бул. Лесі Українки.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Палац спорту, Кловська

План етажів

План типового поверху

План типового поверху бізнес центру

Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 190.00; 1371.00; 900.00; 400.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Мечникова, 2, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.