Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Офісний центр вул. Жилянська, 146

Офісний центр вул. Жилянська, 146

Київ, вул. Жилянська, 146, Київ, Україна
Орендна ставка: 15$
Експлуатаційні платежі: 4$
Клас офісу: C (Оренда)

В офісному центрі по вул. Жилянська, 146 пропонується оренда окремих кабінетів площею від 50 кв.м, оренда офісних приміщень площею 500 кв.м і більше. Комплекс будівель бізнес центру утворює закриту територію зі своєю парковкою. Тут ви можете зняти недорогий офіс в Шевченківському районі, в пішій досяжності від станцій метро. Будівля бізнес центру розташована поблизу важливих інфраструктурних та громадських комплексів: Універмаг «Україна», Готель Premier Hotel Lybid, бізнес центри Європа плаза, бул. Т. Шевченка 33Б, Карат, вул. Жилянська 110, Євразія, вул. Жилянська 75, 101 Tower, вул. Льва Толстого, 57 та інші.

Оренда офісу в бізнес центрі по вул. Жилянська, 146 супроводжується забезпеченням комплексу експлуатаційних послуг: система контролю доступу, система пожежно-охоронної сигналізації, відеоспостереження території і вестибюля, автономна система опалення (газова котельня), енергозабезпечення від 2 незалежних вводів ТП і автономна дизель-електростанція, підтримуючи безпеку орендарів в фізичному і технічному відношенні.

Приміщення передаються в оренду з ремонтом, готові до використання. При необхідності планування офісних приміщень може бути адаптовано під орендаря.

Якщо вам потрібна оренда недорогого офісу в центрі Києва пропозиція з оренди офісу в бізнес центрі по вул. Жілянкая, 146 може бути гідною вашої уваги.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Вокзальна, Університет
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 165.00; 200.00; 260.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Жилянська, 146, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.