Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна»Оренда офісів»Оренда офісу по ул. Солом'янська, 1, М.Київ

Оренда офісу по ул. Солом'янська, 1, М.Київ

Київ, вулиця Солом'янська, 1, Київ, Україна
Орендна ставка: 8$
Експлуатаційні платежі: 2.5$
Клас офісу: B (Оренда)

Бізнес центр в м.Києві по вул. Солом'янській, 1 - це оренда офісу з ремонтом в бізнес центрі, який знаходиться на Солом'янській площі столиці. Бізнес центр - це фасадна будівля, поруч є хороша транспортна розв'язка, найближча станція метро - Вокзальна. У районі, де розташований Бізнес центр поруч знаходяться також великі державні організації - Академія внутрішніх справ, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. Таке сусідство сприятливо сприяє розвитку інфраструктури бізнес-центру і району в цілому.

Оренда офісу на Солом'янській, 1 - це вигідне розташування офісу для роботи в активному діловому співтоваристві. Будівля бізнес центру має всі необхідні технічні та технологічні комунікації, забезпечений охороною бізнес центру, а також пожежною сигналізацією бізнес-центру. Охорона комплексна, цілодобова і самої будівлі, і всій його території. У будівлі проведено капітальний ремонт, при проведенні якого використовувалися якісні оздоблювальні матеріали. Стіни виконані з екологічно чистого матеріалу і пофарбовані білим кольором, підлога - ламінат; підвісні стелі; освітлення - растрові світильники; планування офісів відкрите і є можливість обладнати під кабінетну систему; енергозберігаючі склопакети, вентиляція і кондиціювання - централізоване, ліфти виробництва OTIS - 2. У Бізнес центрі по вул. Солом'янська, 1 є зручна транспортна розв'язка в усіх напрямках міста.

У бізнес центрі є великий паркінг, і орендарі, і їх гості або ділові партнери офісного центру будуть забезпечені необхідною кількістю місць для паркування автомобілів.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Вокзальна

Порівняйте пропозиції по оренді офісу в Києві:

оренда офісу в Солом'янський р-ні

оренда офісу біля ст.м. Вокзальна

План етажів

Планування офісу вул Солом'янська 1

Оренда офісу по вул. Солом'янська, 1 Оренда офісу в Києві Оренда офісу з ремонтом, оренда офісу open space, оренда офісу відкритого планування

Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 880.00; 880.00; 109.60 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Солом'янська, 1, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.