Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда офісних особняків » Набережно-Хрещатицька, 7А

Набережно-Хрещатицька, 7А

Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька 7а, Київ, Україна
Клас офісу: B (Оренда)

Офісний центр на Подолі за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 7а - це окрема офісна будівля, де пропонується оренда приміщень комплексу цілком. Будівля має два фасадні входи, офісні приміщення розташовані на 1-3 поверхах. Також є підвал, який можна використовувати як архів, міні-склад та інші підсобні приміщення.

Вдале розташування будинку, транспортна доступність, пішохідна близькість до станцій метро - переваги для оренди офісу для вашої компанії. Розвинена інфраструктура району, насиченість комплексами різного напрямку: готелі, ресторани, магазини, бізнес центри, історичні та пам'ятні місця Києва, Річковий вокзал сприяють великому потоку відвідувачів Подолу, і можливо ваших потенційних клієнтів.

Пропоновані в оренду приміщення переважно кабінетного планування, а на верхньому мансардному поверсі - open space, великі кабінети. Оренда в бізнес центрі на Поштовій площі підійде для громадських підприємств (телеканалів, редакцій газет і журналів, прийомних соціально-популярних, навчальних програм, школи іноземних мов), так і для відділень банків, представництв страхових компаній, і інших міжнародних і вітчизняних організацій.

Транспортне сполучення до будівлі офісного центру забезпечується з вул. Набережно-Хрещатицька, Набережне шосе, Боричів Узвіз, вул. Ігорівська, вул. Андріївська, і найближчих вул. Братська, вул. П.Сковороди. До орендованого офісу можна пройти від найближчих станцій метро Поштова Площа, Контрактова Площа.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Поштова площа
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Набережно-Хрещатицька 7а, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.