Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Инокс

Бізнес-центр Инокс

Київ, бульвар Івана Лепсе, 8, Київ, Україна
Орендна ставка: 8$
Клас офісу: C (Оренда)

У бізнес центрі Инокс, бул. Вацлава Гавела 8, є можливість зняти недорогий офіс з ремонтом в Солом'янському районі Києва.

Для невеликих компаній, в яких штат співробітників налічує до 10-15 чоловік, підійде оренда невеликого офісу, площею до 100 кв.м. Часто буває непросто знайти підходяще приміщення.

У бізнес-центрі Инокс (бул. І.Лепсе) - пропонується як оренда окремих кабінетів, так і оренда невеликих офісних блоків з кількох кабінетів.

В офісному центрі на бул. В. Гавела, 8, можна орендувати приміщення на першому поверсі. Тут можна зняти офіс під відділення банку, офіс страхової компанії, туристичного агентства і офіс іншого роду орендарів.

Переваги зняти офіс в бізнес-центрі Инокс: готові в оренду офісні приміщення з ремонтом; невисока вартість оренди, гарне транспортне сполучення, близькість до станцій метро.

У найближчому оточенні знаходяться такі бізнес центри як VD MAIS, вул. Михайла Донця, 6, Ірва, вул. Радищева, 10/14, Домініон, вул. Ушинського, 40, Лагода, вул. Польова, 21, FIM Центр, вул. Лінійна, 17, Horizon Park Business Center, вул.Амосова, 12.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Берестейська, Нивки, Шулявська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 34.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

бульвар Івана Лепсе, 8, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.