Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр Гранд Степ (Grand Step)

Бізнес-центр Гранд Степ (Grand Step)

Київ, вулиця Польова, 24д, Київ, Україна
Орендна ставка: 10$
Експлуатаційні платежі: 4.17$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес-центр Grand Step (Гранд Степ) - оренда офісу в Києві, в сучасному офісному комплексі, органічно доповнює індустріальний район столиці.
У найближчому оточенні офісного центру знаходяться Київський політехнічний інститут, ТОЦ Мармелад, БЦ Лагода, відомий багатьом Радіоринок.

БЦ Гранд Степ має власну впорядковану територію, озеленений сквер, де орендарі та відвідувачі мають можливість провести час зустрічі, робочої перерви в невимушеній обстановці. Оренда офісу на Шулявці, в сучасному бізнес центрі Києва - відмінне місце для розміщення офісу компанії.

У бізнес-центрі Grand Step (Гранд Степ) пропонуються в оренду офіси з ремонтом. Планування приміщень може бути змінено, за запитом орендаря і погодженням технічного завдання.

Технічне і технологічне оснащення бізнес центру відповідає очікуванням вимогливих орендарів: відеоспостереження, охорона, пожежна система безпеки, центральні системи вентиляції і кондиціонування, 2 незалежних введення електроенергії, великий паркінг, власний ресторан.

Щоб дістатися до будівлі БЦ Гранд Степ можна скористатися послугами громадського транспорту, від ст.м. Шулявська або від ст.м. Політехнічний інститут. Найближчими шляхами можна проїхати до будівлі офісного центру від вул.Польова, вул.Борщагівська, вул. Вадима Гетьмана та інших.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Політехнічний інститут, Шулявська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 403.00; 736.70; 532.50; 175.00 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Польова, 24д, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.