Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда офісних особняків » Бізнес Центр Верхній вал 72

Бізнес Центр Верхній вал 72

Київ, вулиця Верхній Вал, 72, Київ, Україна
Орендна ставка: 20$
Експлуатаційні платежі: 4$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Якщо ваша компанія віддає перевагу по оренді офісу на Подолі, - в бізнес центрі Верхній Вал 72 вам запропонують гідні варіанти офісних приміщень. У вашому розпорядженні оренда офісу на березі Дніпра, великий паркінг, цілодобова робота бізнес центру, наявність кафе для співробітників бізнес центру.

У числі більшості орендарів бізнес центру Верхній вал 72 - іноземні компанії і представництва, які оцінили рівень безпеки і якість послуг, що надаються офісним центром. Сучасна інженерія, цілодобова охорона комплексу, відеоспостереження, охоронна і пожежна сигналізація, відмінна транспортна розв'язка - це оренда сучасного офісу в Києві, оренда офісу поблизу станції метро Контрактова площа, в бізнес центрі Верхній вал 72. Сучасний бізнес комплекс, в якому ви можете орендувати офіс на Подолі, повністю готовий до використання.

Унікальне розташування бізнес центру забезпечить вам оренду офісу з видом на Дніпро, поруч з вулицями Ярославська, Набережно-Хрещатицька, Спаська, офіс біля Рибальського і Гаванського моста. Найближче оточення бізнес центру на вул. Верхній Вал, 72 становлять сучасні офісні комплекси Доміно (Нижній Вал, 51), Ігоревський (вул.Ігоревська / Набережно-Хрещатицька, 13/5), Іллінський (вул. Іллінська, 8), Астарта (вул. Ярославська, 58) , Поділ Плаза (Г.Сковороди, 19), Володимирський (вул.Сагайдачного, 11).

Оренда офісу в бізнес центрі на Подолі, Верхній Вал 72 - відмінне місце для розміщення офісу вашої компанії. Піша доступність станцій метро, ​​розвинена інфраструктура району, комплексне сервісне обслуговування керуючої компанії бізнес центру сприяють сприятливій атмосфері для співробітників і гостей компанії.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Поштова площа, Тараса Шевченко
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Верхній Вал, 72, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.