Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес центр Нововокзальная 2

Бізнес центр Нововокзальная 2

Київ, вулиця Нововокзальная 2, Київ, Україна
Орендна ставка: 10$
Експлуатаційні платежі: 3$
Клас офісу: B (Оренда)

Оренда офісу в бізнес центрі по вул. Нововокзальна, 2 - це можливість зняти приміщення під офіс в Солом'янському районі, з хорошим транспортним сполученням і в пішій доступності від станції метро Олімпійська і Палац Україна.

Зняти офіс недорого в Києві ви можете в бізнес центрі по вул. Нововокзальна, 2. В офісних приміщеннях виконаний ремонт. Вам пропонується оренда офісу готового до в'їзду, з приміщенням кухні, серверної, переговорної.

У бізнес центрі функціонує цілодобова охорона, ведеться відеоспостереження. Будівлю офісного центру оснащено системою пожежної безпеки: пожежна сигналізація, система оповіщення.

По периметру офісного центру організована парковка.

Район розташування офісного центру по вул. Нововокзальна, 2 насичений об'єктами ділової інфраструктури, в число яких входять бізнес центри Protasov Business Park по вул. Миколи Грінченка, 2/1, Horizon Park Business Center по вул. Н. Грінченко, 4 і Horizon Park Business Center по вул. Амосова, 12, FIM Центр по вул. Лінійна, 17, Кузнецький, вул. Антоновича (Горького), 64/16, Династія, вул. Антоновича, 46-46 А, Сенатор по вул. Володимирська, 101, Ірва по вул. Радищева, 10/14, Космополіт по вул. В. Гетьмана, 6 та інші.

Зняти офіс в бізнес центрі по вул. Нововокзальна, 2 - це можливість оренди офісного приміщення в рамках розумного бюджету, дотримуючись усіх характеристик якісного і комфортного офісного простору.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Палац «Україна», Олімпійська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Нововокзальная 2, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.