Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Бізнес-центр 101 Tower

Бізнес-центр 101 Tower

Київ, вул. Льва Толстого, 57, Київ, Україна
Орендна ставка: 25$
Експлуатаційні платежі: 8$
Клас офісу: A (Оренда)

Бізнес-центр 101 Tower, вул. Льва Толстого, 57 - оренда офісу в сучасному офісному центрі: високих технічних і комунікаційних стандартів, в якому реалізована концепція «інтелектуального будинку».

Презентабельний, функціональний, просторий інтер'єр офісного центру вигідно підкреслює і виділяє статус комплексу. Оренда офісу в БЦ 101 Tower (по вул. Льва Толстого) доповнюється, до послуг орендарів і відвідувачів бізнес центру, розвиненою інфраструктурою: оренда конференц-залу, оснащеного необхідним технічним обладнанням, ресторани і кафе, послуги нотаріуса, салон краси, міні маркет, фітнес центр та інші супутні сервіси.

У бізнес центрі 101 Tower доступна оренда офісу з ремонтом, від невеликого кабінету, до простору, що займає окремий поверх. Прекрасні видові характеристики відкриваються з вікон офісу на верхніх поверхах. У найближчому оточенні розташований Залізничний вокзал, який приймає гостей столиці, готель Либідь і готель Хілтон Київ, Універмаг Україна, Національний Цирк України та інші об'єкти інфраструктури. Посольство Грузії, Французький Інститут в Україні, а також бізнес центри Європа Плаза (бул. Шевченка, 33Б), Карат (вул.Жилянська, 110), Prime (БЦ Прайм, вул. Жилянська, 48-50а), Євразія (вул.Жилянська , 73-75) доповнюють діловий ритм Києва.

Офісний центр розташований в пішохідній доступності від ст.м. Вокзальна, Університет. Під'їзні шляхи до будівлі можливі з ул.Льва Толстого, вул.Жилянська, ул.Гайдара, пр.Перемоги

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Вокзальна, Університет
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі: 151.00; 227.00; 934.00; 1727.46 кв.м
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вул. Льва Толстого, 57, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.