Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда офісних особняків » Бізнес-центр Капітал

Бізнес-центр Капітал

Київ, вулиця Велика Васильківська, 77а, Київ, Україна
Орендна ставка: 23$
Експлуатаційні платежі: 5$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес центр Капітал - оренда офісу в Києві, в бізнес центрі, розташованому в зоні ділової та культурної активності столиці.

Сучасне оснащення, професійне управління, індивідуальний підхід до кожного клієнта - основи привабливості оренди офісу в бізнес центрі Капітал.

Компаніям, для яких важливо знаходження офісу в центральній частині міста, з гарною транспортною і пішохідною доступністю - оренда офісу по вул. Велика Васильківська може бути відмінним рішенням щодо розміщення офісного простору. У пішій доступності до бізнес центру знаходяться станції метро Олімпійська і Палац Україна.

Пропоновані в оренду офіси мають як кабінетне планування, так і відкрите планування (планування open space). В офісних приміщеннях виконаний ремонт, можлива оренда офісу з меблями.

Офісний центр сусідить зі старовинним будинком костьолу Святого Миколая, бізнес центрами Торонто, Торонто-Київ (вул. Велика Васильківська, 100), Династія (вул. Антоновича, 46), Кузнецький (вул. Антоновича / Федорова, 64/16), готелем Holiday Inn. У найближчому оточенні знаходяться відділення банків, ресторани, Національний палац мистецтв «Україна» та інші об'єкти інфраструктури.

До будівлі бізнес центру Капітал ведуть під'їзні шляхи від вул. Велика Васильківська, вул. Антоновича, вул. Казимира Малевича, вул. Федорова, вул. Предславинська, вул. Ділова.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Палац «Україна», Олімпійська
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Велика Васильківська, 77а, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.