Українська
Замовити зворотній дзвінок
info@a-office.com.ua
Напишите нам
Головна » Оренда офісів » Оренда офісних особняків » Бізнес-центр Horizon Podol Business Center

Бізнес-центр Horizon Podol Business Center

Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька 9, Київ, Україна
Орендна ставка: 20$
Експлуатаційні платежі: 5$
Клас офісу: B+ (Оренда)

Бізнес центр Horizon Podol Business Center - це можливість оренди офісу в районі Поштової площі, офісу з видом на Дніпро.

БЦ Horizon Podol, ул.Наребежно-Хрещатицька, 9 - це офісний центр в професійним управлінням, де надається комплекс послуг, що забезпечують безпеку, функціональність і комфорт компаній-орендарів.

Оренда офісу в діловому центрі по вул.Набережно-Хрещатицька, 9 - це пропозиції з оренди офісу з ремонтом, адаптованим під запит клієнта. Гнучкі планувальні рішення дозволяють реалізувати офіс, який максимально відповідає очікуванням орендаря.

Якщо ви шукаєте офіс поблизу ст.м. Поштова площа, ст.м. Контрактова площа, вам необхідно забезпечити оренду офісу з хорошими видовими характеристиками зверніть увагу на БЦ Горизонт Поділ по вул. Набережно-Хрещатицька, 9.

Ділове середовище найближчого оточення доповнюється наявністю таких об'єктів, як БЦ Борисоглібський (вул. Борисоглібська, 3), БЦ Володимирський (вул.Сагайдачного, 11), БЦ Іллінський (ул.Ільінская, 8), БЦ Поділ Плаза (вул.Сковороди, 19) , БЦ Доміно (Нижній Вал, 51), БЦ Астарта (ул.Ярославская, 58).

Від ст.м. Поштова площа, ст.м. Контрактова площа можна пройти до бізнес центру Horizon Podol за 5-7 хвилин. Зручне транспортне сполучення до будівлі бізнес центру забезпечується з вул.Набережно-Хрещатицька, Поштова Площа, вул.Володимирська спуск, Набережне шосе.

Додаткова інформація

Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Контрактова площа, Поштова площа
Додати в обране
Показати на карті
Вакантні площі:
Вакантні площі

Розташування об’єкта

вулиця Набережно-Хрещатицька 9, Київ, Україна
Подивитися на Google Maps
Схожі об'єкти
Заявка на відбір пропозицій
Надішліть нам свої побажання, і наші експерти підберуть для вас потрібний об’єкт.
Написать директору
Тут Ви можете написати директору.